Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Saját dohány növény?

Saját dohány növény?

Figyelt kérdés
Ha innen [link] megvenném ezt, akkor feltudnám használni úgy, mintha egy rendes cigi dohány szívnék? Tudom, hogy nem lenne annyira minőségi, de azért még is jó érzés lenne, hogy én magam készítettem el:)

2012. máj. 3. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
persze hogy fel, de szerintem érdemesebb magokat venni vaterán pl :D olcsóbban kijössz és több magod is lesz:)
2012. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Biztosan érdemes lenne kipróbálnod ha érdekel a dolog és szívesen gondozol növényeket, de valószínűleg nem olyan lenne az eredmény, mint amire számítasz. Az a dohány ami a cigikben van vagy tekerősdohányként kaphatsz, egy nagyon hosszú és összetett folyamat eredménye. Nem mindegy pl. hogy hogyan szárítják, ill. az ízét nagyrészt mindenféle aromáknak és adalékanyagoknak köszönhetően kapja. Ha még nem szívtál természetes dohányt(adalékok nélkül), akkor biztosan nagyon furcsának fogod találni az általad termesztett növény ízét. Esetleg próbálj meg hozzájutni természetes dohányhoz (küldöldön kapható pl. american spirit dohány vagy ducados cigi), és akkor megtudhatod hogy nagyjából milyen íze van a vegyszer nélküli dohánynak (szerintem borzalmas).


Azonban ha ez Téged annyira nem zavar, akkor végülis lehet kísérletezni egy kis termesztgetéssel, vesztenivalód igazából nincsen.

2012. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ:) Igazából azért nem rendelnék vateráról, mert ehhez adnak megfelelő földet is. Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy működik ez a dohány termesztés. Ha nem nagy fáradtság letudnád írni részletesen, hogy miképpen is kell?:)
2012. máj. 3. 17:46
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

itt le van írva részletesen, kicsit túl is van bonyolítva, de a lényeget kihámozod belőle:D amúgy 60 ft-ért árulnak palántát vaterán

2012. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Én inkább akkor hagyom ezt a dolgot, mert én itthon akartam volna lakásban termeszteni. De olyanokat olvasok, hogy 300C kell neki:D Amúgy valaki esetleg nem tudja azt, hogy snűssz-t hol lehet venni Budapesten?
2012. máj. 3. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
az a 300 30 akar lenni szerintem:D pár helyen egy számmal többvan úgylátom:(
2012. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem volt furcsa a 25000C :DDD
2012. máj. 3. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor nem csak egy számmal van több :D:D
2012. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hog, még annyit szeretnék kérdezni, hogy american spirit-et hol tudnék itthon beszerezni?
2012. máj. 3. 22:32
 10/10 anonim ***** válasza:
azt sajnos nem tudom hogy micsoda:(
2012. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!