Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen fuveket lehet szedni...

Milyen fuveket lehet szedni erdelyben es magyarorszagon amikbol reggelire fogyaszthato teat lehet kesziteni?

Figyelt kérdés
Szedtem mar akacot, mentat, kakukkfuvet. Hatra van meg a hars, galagonya, meggyszar, bodza. Ismertek meg mast is?
2012. jún. 4. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte bármilyen füvet, csak fontos, hogy ismerd a hatásait is!

A galagonya pl vérnyomás csökkentő, nem ihatja bárki.

Lassan szedhető a galaj, katángkóró, levendula. A citromfű meg szinte folyamatosan.

2012. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A galagonya nem kifejezetten a vérnyomásra hat ahogy én olvastam, hanem a szív egészségét segít megőrizni, és az egyetlen gyógytea amit élvezeti teaként is lehet fogyasztani. Legalábbis ahogy én tudom. Leszedhető a bodzavirág, mentafélék, csalán, és állítólag fenyőtűből is finom teát lehet főzni, de én azt még nem próbáltam ki. Csipkebogyó, cickafarkfű. Ezeknek mind kellemes ízük van, de ha élvezeti teaként akarod fogyasztani, akkor heti egy két alkalomnál többször ne idd ugyanazt a teát, hanem váltogasd. Kúraszerű fogyasztás egy két hétig ajánlott.
2012. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!