Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 13 éves vagyok és egy kicsit...

Pingvin 963 kérdése:

13 éves vagyok és egy kicsit túlsúlyos.165 cm és 80 kg. Hogyan lehetne megszabadulnom a fölösleges kilóktól?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat légysziiii.

#egyszerű fogyás gyermekeknek
2012. jún. 5. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mozogj többet, ne egyél kenyeret, tésztát, krumplit, husikat egyél salátával, igyál sok vizet és semmi kóla és szörp, meg nasi.
2012. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első körben menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad, majd pedig dietikussal konzultálva kérj diéta tanácsot. Jó lenne ha min. 3x 1-2 órát sportolnál a héten.
2012. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

most néztem egy oldalt amin ez a Sculptor Body Massager-t és majd megrendelem és megnézem hogy használ-e.

oldal: [link]

2012. jún. 5. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Sculptor Body Massager, persze. Ez csak mese. Nehogy azt hidd, hogy ezzel életmódváltás nélkül bármit is elérsz. Persze sok pénzt el lehet költeni ilyen hülyeségekre, rengetegen megélnek abból, hogy sokan hisznek a mesékben. Mindenképpen orvossal és dietetikussal beszélj, mert nagyon fiatal vagy, ne kezdj csak úgy fogyókúrába. De azt holnaptól megteheted, hogy 2 megállóval előbb szállsz le a buszról, és hazasétálsz.
2012. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a környezeted engedi reggelente kocogj. Nem fogysz vele kilókat. De saját tempóban csinálhatod addig ameddig bírod Én egy bicikli úton szoktam pl futni. Első pár alkommal 1km-t mentem és jöttem busszal.Pár alkalom után már haza is tudtam futni, miközben emeltem a távot. Most megint felhíztam, de ha sikerül reggelente felkelni újra megyek futni. Nem az a fontos koplalj 1 hétig leadj 5 kilót hanem ne szedd vissza.

15/f 170 cm 68 kg

2012. jún. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Probalj meg egy nap tobbszor ,es keveset enni,es legalabb 2-3l folyadekot.Mozogj 20-30perc , seta is sokat segit.es fogyaszd a Kyani termekeket.. [link]
2012. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!