Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit ideges vagyok, bár...

Mona lisa27 kérdése:

Kicsit ideges vagyok, bár lehet hogy fölösleges! Szerintetek teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltunk együtt a párommal 2x, először nem tette be nekem, mert én kényeztettem aztán 2 nap mulva gumival voltunk együtt. Előtte sokáig nem voltunk együtt. Ma kéne hogy megjöjjön a havim. Melyik időszakba eshet egy nő teherbe?

a peteérésen már rég túl voltam mikor együtt voltunk szerintem. végülis még megjöhet ugye? Ja kb 3 hónapja nem szedek gyógyszert, mert gondjaim voltak vele, és 4,5 évig szettem és én ugy tudom hogy több hónap kell ahhoz hogy kitisztuljon a szervezetből. szerintem még védett vagyok ugye??


2012. márc. 26. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónap után biztosan nem vagy védett, de a leírtak alapján (ha tényleg csak ennyi történt), akkor nagyon kicsi, szinte 0% esély van arra, hogy terhes lettél. Egyébként a nő a ciklus bármelyik napján teherbe eshet, ezért nem biztonságos a naptármódszer.
2012. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Védett biztos NEM vagy. Azonnal, hogy abbahagyod a gyógyszert nem vagy védett. Az egy dolog, hogy abbahagyás után is okozHAT gondokat a teherbeesésben, de nem feltétlen okoz, és nem tudhatod előre, hogy neked fog vagy se.

egy nő BÁRMIKOR teherbe eshet a ciklusa alatt, de nyilván a ciklus közepe táján a legvalószínűbb

a menstruációd még nem is késik, ne pánikolj, mert attól is csak késni fog

3 nap késés alatt ráadásul nincs is szó igazi késésről, csak egy kis ingadozásról

tesztet is csak akkor érdemes csinálni, ha min egy hetet késik

szóval nyugi, nincs semmi baj, meg fog jönni

ha nem akarna megjönni, az lehet, hogy még a foggátló hatása, de azt mondják, hogy 3 hónap alatt ált kiürül

2012. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gumi nélkül nem tette be egy pillanatra sem, és a gumival minden oké volt, akkor nem vagy terhes. A késés még a tabletta abbahagyása miatt is lehet. Különben meg dehogy vagy 3 hónap után védett, akkor hogy lehet, hogy ha 1 tabi kimarad, már van, aki teherbe esik? 1 nap kihagyás után sem lennél védett, nem 3 hónap után...
2012. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na annyi már van, hogy egy picit alhasi fájdalmam van, meg barna folyásom is, délelőtt vettem észre! ez a menszes jele?
2012. márc. 26. 16:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött, és eléggé fáj az alhasam, derekam!!
2012. márc. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!