Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Lehet olcsóbban rendelni,...

Lehet olcsóbban rendelni, vagy vásárolni 5 liter juharszirupot, mint 40. 000 Ft?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a párommal együtt méregteleníteni. Láttam egy jó 10 napos kúrát:


Tisztítókúra felsőfokon - Hozzávalók (A 10 napos tisztítókúra kellékei) : • 40 db citrom • 2,5 liter bio-juharszirup • 0,25 kg jódozatlan tengeri só • 70 gramm őrölt cayenne-bors • hashajtó tea (10 filter) • tiszta víz


Na már most 2 főre ez 5 liter juharszirupot jelentene, ami majd 40. 000 Ft. Ez megfizethetetlen szinte. Nem lehet, hogy elírták a receptet? Vagy nem lehet, olcsóbban rendelni valahonnan tisztességes juharszirupot?



2012. jún. 29. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt igen, hogy sokkal jobb lenne inkább 5 kg nyírfacukrot venni, mert az bizonyítottan egészségesebb, mint a juharszirup, ezért szerintem a méregtelenítés is jobban menne vele, sőt a juharsziruppal nem is hiszem, hogy nagyon lehetne, mert a juharszirup nagyon hasonlóan szívódik fel, mint a cukor. És a nyírfacukor ára is kedvezőbb, ha veszel 5 kg-t akkor az kerül 10 000 Ft-ba. De tied a döntés.
2012. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon jó ötlet, meg sem fordult a fejemben! Azonban a nyírfacukrot akkora mennyiségben lehet alkalmazni szerinted?
2012. jún. 29. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

a nyírfacukor nagy mennyiségben hashajtó hatású

szerintem személyenként fél kiló 10 napra elég és nem is drága

off:(én 1 kg nyírfacukrot 2000 forintért veszek, és nekem 3 hónapra elég)

2012. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a második válaszoló jól mondja hashajtó hatású nagy mennyiségben. De én úgy érzem, hogy a nyírfacukor vagy 2x olyan jól édesít minta juharszirup. Szóval fele annyi elég bele.
2012. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!