Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 1 liter zöld teát megiszo...

Napi 1 liter zöld teát megiszok elvileg emésztés serkentő, miért nem nagywczek napok óta?

Figyelt kérdés
Rendzseresen és változatosan táplálkozom és egyzseráen nem akar összejönni a nagy dolog.Miért? elvileg emésztés serkentő...legalább 4-5 napja nem voltam :( 2 hete kezdtem
2012. máj. 2. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy orvos kéne, mert ez baromira nem egészséges.
2012. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szűztea kapszulát, az is zöld tea, de olykor még drasztikus is.
2012. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
áhh drasztikus dolgokat nem szeretnék:) arra ott vana mályvatea... de ha nem lesz pár napon belül akkor orvos...:S
2012. máj. 2. 22:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Az jelenthet valami hogy este megfőzöm és nem iszom meg hanem reggelre kihűl (bebarnul) és utána azt iszogatom míg el nem fogyik? olyan 1 órára vége van a teának addig csak azt iszom...
2012. máj. 2. 22:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy Herbária márka, ez az a tea ami alapból citrom ízesítéssel van, természetesen magamnak semmivel nem ízesítem.
2012. máj. 2. 23:06
 6/7 anamy001 válasza:

Sok minden közrejátszhat, hogy nincs székleted.

Azt ajánlom, mozogj minden nap, ez is beindítja a bélműködést, ezen túl a szilva lekvár tejjel hashajtó hatású: 1 nagy kanál lekvár, 1 deci langyos tejcsi

De ha ez sem használ, akkor mira gyógyvíz [link]

2012. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy nagy kanàl oliva olaj,nekem segiett
2012. dec. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!