Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az aki vegetáriánus életvitelt...

Judas137 kérdése:

Az aki vegetáriánus életvitelt folytat orális közösülés esetén lenyelheti a spermát?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 15:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

[link]


itt is van pár hasznos vélemény

2012. júl. 12. 10:18
 12/17 Mia_may ***** válasza:
nem tartalmaz húst igy igen le , mellesleg de a szájába veheti és a fiú bele is hatolhat mivel akármennyire is hús -nem eszi meg !!!
2012. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen Tisztelt Kérdező!


Az idő rövidségére tekintettel csak kissé felületesen tudom kidolgozni a válaszomat az Ön kérdésére, ezért előre is elnézését kérem!

Nos, igen fontos életviteli kérdésről van szó!

Először is fontos elkülöníteni a "vegetáriánus" és a "vegán" fogalmakat.

A vegetáriánusok húst (!) nem fogyaszthatnak, így az ő esetükben semmiféle kifogás nem eshetik.

A VEGÁN-ok semmiféle állati eredetű ételt nem fogyaszthatnak (márpedig az emberek is állatok, ezt igen nehéz volna kétségbe vonni), tehát az ő esetükben ez tiltott!

Összefoglalva: Tehát

ha a csaj előre kijelenti, hogy VEGÁN

akkor nyilván nem nyeli le

minden egyéb esetben teljesen ok!

2012. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ezek a vegánok arconcsapják magukat ezzel a kis cikkel:


[link]

2012. júl. 14. 16:50
 15/17 anonim válasza:
Az elég egyértelmű, hogy lenyelheti. Az más dolog, hogy meg is teszi. Az én barátnőm is vega, ő néha le szokta nyelni.
2012. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaja, különben is nem a középkorban élünk!
2012. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ok, 1et értek azzal, hogy le kell nyelni. Egyébként is a tiszteletet viszonozni kell. Én meg olyan nőnek nem adom a szájába a péniszem, akit nem tisztelek.
2012. júl. 29. 02:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!