Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A Bio ételek hízlalnak?

A Bio ételek hízlalnak?

Figyelt kérdés
Azt halottam hogy hizunk tőle ha esszük meg hogy hamarabb érik a nő! ez igaz lehet?
2009. júl. 17. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen úgy 100 éve csak bio ételeket ettek dédanyáink és sokkal egészségesebbek voltak és nem voltak kövérek.
2009. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szervezetnek csak jót tehet, nincs agyonvegyszerezve (de szép szó:D).
2009. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanannyira hizlalnak, mint a nem bio ételek. A szénhidrát, zsír, fehérje szintje ugyanolyan, csak nem tartalmaz annyi mesterséges mérget (természeteset így is tartalmazhat, pl. fuzárium)

Évekig dolgoztam bio élelmiszer feldolgozó üzemben, de nem befolyásolta a súlyomat az amit ott ettem.

2009. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mert nem eszel belőle annyit, mert baromi drágák :D
2009. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elgondolkoztattál a kérdéseddel... A "hamarabb érik a nő" talán már népi tapasztalat lehet.

A biotechnológiával előállított élelmiszeralapanyagok ugyanis kevesebb kemikáliát tartalmaznak. Ez lehet a magyarázata annak, hogy pld. a női szervezetben a nemi érés folyamata a természetes ütemben zajlik le.

Vagyis inkább a nem bio ételeket fogyasztó nők lassabban érnek, mert a vegyszerek hatással lehetnek a hormonok működésére.

A bio ételek szerintem kevésbé hizlalnak, mert gondosabban készítjük el. Jobban odafigyelünk, hogy ne főzzük ki a vitaminokat és roppanósak, rostban gazdagabbak maradjanak.A szervezetünk pedig könnyebben elégeti és maradéktalanabbul hasznosítja.

2009. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!