Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Egészséges ízületek, hogy?

Egészséges ízületek, hogy?

Figyelt kérdés
Most nem is az ízületekről lenne a leginkább szó, hanem hogy 100 kilósról lefogytam 80-ra és a könyökeim meg a térdeim pl szuper érzékenyek lettek:S Tehát ha most bekoccintom valahova akkor rendesen fáj, olyan túl érzékenyeknek tartom őket, erre mi lenne valami lehetőleg gyógyszer nélküli megoldás? Hogyan tudnám őket kicsivel ellenállóbbá tenni? Kerékpározom napi rendszerességgel, 10-15 km ált, de van hogy 30 ig nem állok meg. Mást különösebben nem szoktam, van hogy ki sem mozdulok itthonról. 26/f

2012. aug. 7. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
alapból fáj a térded bicikli után később? rossz ülésbeállítással túlterhelheted a térdizületet.
2012. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nézz körbe a porcerősítők között, elég jó a választék. első héten duplát szedjél, aztán a normál adagot.
2012. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a bicikli pont nem erőlteti meg nem árt neki, de pl fekszem az ágyban és ha a két térdem egymáson van mert oldalamon fekszem kellemetlen érzés vagy ha a könyököm az asztalon van az is az, na ilyesmik pl.
2012. aug. 7. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Magas kollagén tartalmú port vagy folyadékot,illetve ahogy az előttem szóló is említette glükozamin-kondroitin+ MSM(fájdalom és gyulladáscsökkentő,ami valamennyi kollagént is képez)tablettát érdemes szedni.
2012. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A túlsúly jobban terheli az izületeket és a sport is igénybe veszi. Érdemes glükozamin, kondroitin és MSM tartalmú aloe vera italt fogyasztanod az izületeid,porcaid védelmében.
2012. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!