Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen tusfürdőt és sampont...

Milyen tusfürdőt és sampont használjak? Vagy mit használjak ezek helyett? Illatanyagok, színezékek nélküli, Sodium lauryl sulfate-mentes kellene. Ami természetes, nem káros összetevőket tartalmaz.

Figyelt kérdés

Ma vettem az Alverdétől egy tusfürdőt, hát mit ad ég, ebben is megtalálható a Sodium Laureth sulfate, csak más néven van ráírva, valami coco-sulfate.

A fogkrém-márkákat is végig nézegettem a-zig, az Elmexet kivéve mindben benne volt ez a méreg. De ebben az elmexben is van egy-két gyanús összetevő. Még a bionak mondott termékekben is.

Mivel tudnám nélkülözni a tusfürdőt és a sampont? Oké, hogy az arcomat tudom ápolni élesztővel, ez bevált, de mi legyen a testemmel és a hajammal? A termékekben már nem bízom...

Milyen gyógyteával mossam a hajamat, vagy mit locsoljak magamra, amiben nincs méreg?


2012. szept. 6. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem az aloe tartalmú tusfürdő és sampon nagyon bevált. A 10. hozzászóló árához képest sokkal kedvezőbben hozzá tudsz jutni, ha közvetlenül a forgalmazó cégtől veszed meg. Ha érdekelnek a tapasztalataim, a termékhez jutás legkedvezőbb módja, akkor privátban keress meg.
2012. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Bence87 válasza:

Itt vannak minősített bio termékek: [link]


Én ezeket próbáltam eddig: Logona, Lavera, Dr. Hauschka, Weleda. Mind német, megbízható márka, ellenőrzött bio gazdálkozásból származó alapanyagokkal. De vigyázni kell, mert nem minden terméküknek van NaTrue és BDIH minősítése, egyenként kell ellenőrizni a termékeket.

2012. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Itt nézelődhetsz bio és natúr kozmetikumok között:

myropolium.hu

bionom.hu

2012. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

nem tudom nézed-e még a válaszokat,

én a következőket használom:

fürdésre: natúrszappanok (manna, alora, olíviaszappanok)

arcosásra: ezek vagy Clinique szappan

hajmosásra: Logona iszapsampon (iszappor, amit vízzel kell keverni és a koszt és a zsírt magába szívja, ez egyébként arctisztításra is jó)

fogkrém: dr. Hauschka, Logona, ezekben nincs fluorid

2013. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!