Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Létezik megbízható természetes...

Keditt kérdése:

Létezik megbízható természetes alapanyagokból készült multivitamin gyerekek részére?

Figyelt kérdés
Elegem van a szintetikus izékből,valami tuti növényi eredetű multivitaminra lenne szükségem akár folykony formában is csak bizti,hogy 100% természetes legyen! Ha valaki tudna ajánlani azt megköszönném mert már reggel óta keresgélek nem sok sikerrel.
2012. szept. 8. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A Sunrider termékeket tudom ajánlani. Többek között a VitaFruit nevű gyümölcslé-koncentrátumát: ez úgy készül, hogy (ha jól tudom, 9 féle) gyümölcs levét (ami 100%-os gyümölcslé, mindenféle adalékanyagok nélkül), alacsony hőmérsékleten addig koncentrálják, amíg szinte az összes víz elpárolog belőle. Olyan sűrű lesz, hogy mézzel hígítják, hogy palackozható legyen. Fogyasztás előtt, természetesen vízzel hígítandó, ízlés szerint, de legalább nem veszed meg a vizet is vele, mint a többi gyümölcslével. És ami a legfontosabb: annyira koncentrált, hogy tartósítószer nélkül is évekig eláll (mint a nagyanyáink szilvalekvárja).

[link]

2012. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 JennyR ***** válasza:

Nem reklámnak szánom, tapasztalat.

A Forever cég gyermekvitaminját a KIDS-et tudom ajánlani:

11 féle napon érlelt zöldség és gyümölcs kivonata – fitonutriensek.

Narancs és szőlő ízben, állatfigurákkal. A gyerekek nagyon kedvelik és szívesen fogyasztják.

4 év feletti gyermekeknek 2x2 rágótabletta ajánlott.

Középfülgyulladás megelőzhető a gyerekeknél.

Természetesen felnőttek számára is ajánlott.

2-102 éves korig.

Ha van a környezetedben valakinek Foreveres (aloe vara termékek)diszkontkártyája, vele tudsz hozatni.

2012. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 JennyR ***** válasza:

Találtam egy oldalt:

[link]

2012. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 2. hozzászólóval. Nagyon jó a Kids vitamin. Ezen kívül még sok olyan terméke van az FLP-nek, ami a gyermekek számára is hasznos. Ezek gyógynövény és természetes alapúak, sok minősítéssel rendelkeznek. Én azt javasolnám viszont, hogy közvetlenül a cégtől vásárolj úgy a legkedvezőbb, ne mással hozasd, hanem legyen saját törzsvásárlói kártyád, aminek egy csomó előnye van. Ha érdekel a dolog szívesen segítek.
2012. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 default. válasza:

paradicsom, paprika, répa, hagyma, uborka, saláta, borsó, zöldbab, brokkoli, cukkini, zeller, sóska, karalábé, bab, alma, körte, banán, narancs, szőlő, eper, málna, cseresznye, meggy és még 9824159 féle zöldség és gyümölcs.

ajánlom, próbáld ki, egész jók, és állítólag természetesek.

2012. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 JennyR ***** válasza:
Ha te termeled a saját kertedben, akkor megbízható és egész jó! :)
2012. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Salus Kindervital szirup,a Biowebaruhazban tudod megrendelni.
2013. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!