Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik biofogkrém nem tartalma...

Melyik biofogkrém nem tartalmaz színezoanyagokat, xenoosztrogéneket, tartósítószert, parfumot, mérgeket?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ami nem tartalmaz semmit az nem fogkrém hanem gipszkása
2012. szept. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt is nehéz megérteni hogy a tartósító stabilizáló szer miért van?
2012. szept. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gano Fresh, a Gano Exceltol
2012. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

látogass el ide bionom.hu itt többféle valóban méregmentes fogkrémet kapsz tételes összetevő leírással és magyarázattal. Ezek termesztésen nem olcsók de valóban jók.

Linkek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Én személy szerint ezt használom. Kicsit drága de nekem pl. nikotin kávé foltot lehozta fogaimról.

Leírása:

Összetétel (INCI): CHALK (chalk), SORBITOL (sorbite), AQUA (revitalised water and Manju), GLYCERIN* (vegetable glycerin*), ALCOHOL* (organic ethyl alcohol*), ALUMINUM IRON SILICATES (ceramic powder), RICINUS COMMUNIS OIL* (castor oil*), XANTHAN GUM (xanthan), ILLITE (yellow clay), ALOE BARBADENSIS GEL* (aloe vera gel*), COCO-GLUCOSIDE (coco glucoside), SALES (Manju Sea Salt), STEVIA REBAUDIANA LEAF/STEM EXTRACT* (stevia*); herbal extracts*: COMMIPHORA MYRRHA EXTRACT* (coral calcium*), MELIA AZADIRACHTA EXTRACT* (neem bark*), KRAMERIA TRIANDRA EXTRACT* (ratanhia root*), PROPOLIS* (propolis extract*) , SALVIA OFFICINALIS EXTRACT* (sage*), ANTHEMIS NOBILIS EXTRACT* (roman camomile*); AROMA* (blend of essential oils*): Linalool**, Eugenol**, Limonene**.


* = kontrollált biogazdálkodásból;

** = illóolajok alkotóelemeként


A kréta és a nap által kiszárított sárga agyag kiválóan és nagyon kíméletesen tisztítanak. Az EM-fermentált gyógynövények, az Manju, a Manju tengeri só az EM kerámia által aktivált víz többszörösére növelik a hatékonyságukat. A ratánia-növény gyökere, a neem-fa kérge, a mirrha-gyanta, propolisz és zsálya ősidők óta bevált hatékony, természetes anyagok a fogínyvérzés ellen. Az Aloe Vera-ból, Stevia-ból és természetes illóolajokból (szegfűszeg, fahéj, kamilla, borsmenta) készült tápláló kivonatok frissítő ízhatást adnak a Bioemsan® fogkrémnek. Hozzáadott fluoridoktól, szintetikus ízesítő, színező és konzerváló anyagoktólmentes, nem génmanipulált. Bázisos ph-értékű! A szájban egészséges baktérium flórát hoz létre, gátolja a fogíny gyulladását és sorvadását! A rathanianövény gyökeréből, amely magas csersavtartalmával vérzéscsillapító és megakadályozza a fogíny vérzését. A szájban bázisos pH- értéket hoz létre.


Fluoridot, színezéket és tartósítószert nem tartalmaz. Genetikailag nem manipulált!

2012. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sunrider SunSmile Herbal Toothpaste: [link]
2012. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én meg ezt használom, nagyon szeretem:

[link]

2012. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A legjobb szerintem, ha Te készítesz fogkrémet Magadnak, így biztos tudod, mi van benne. A neten rengeteg receptet találsz. Magam részéről a köv. receptet használom: 1 evőkanál kókuszolaj+ 1 evőkanál szódabikarbóna, pár csepp édesítőszer ( xylitol vagy stevia), pár csepp citrom és kakukkfű olaj.

A lukreciakencei.hu oldalon ill. antalvali.hu-n nagyon sok jó receptet/tanácsot fogsz találni.

2012. szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezt a fogkrémet használom. [link] Nagyon bevált, gazdaságos , természetes anyagokból van. Ha érdekel szívesen segítek abban, hogy hogyan tudod a legkedvezőbben beszerezni.
2012. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Matucza István válasza:
19%
Amway termékek a leg egészségesebbek.Amway.hu oldalon megtalálod!
2012. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!