Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen nem génmódosított...

Milyen nem génmódosított szójakészítmények vannak?

Figyelt kérdés
Hol lehet ilyet kapni, linket tudtok adni? Granulátum és kocka formában is jó lenne, persze GM-mentesen.
2013. jan. 26. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, ezért netboltban szeretnék vásárolni, ha a "hagyományos" üzletekben nincs ilyen.
2013. jan. 26. 14:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még mifelénk GMO-s szójával nem találkoztam (Komárom).
2013. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az EU-ban ezt nem kötelesek feltüntetni sajnos. Így nem tudom, mi a génmódosított. Az EU-ban engedélyezik.
2013. jan. 26. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a szóját, nem a leg egészségesebb dolog. Ha nem vagy vega, feltétlen kerüld el és egyél sok halat, vörös húst, csirkemellet. A szójában megtalálható fehérje minősége irtó gyenge.
2013. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vegetáriánus vagyok. Csak jót hallok a szójababról, ellenben a húsról...
2013. febr. 3. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
:) nem mondtam, hogy nem ehetsz csak én ezt hallottam róla
2013. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Huuu a szoja nagyon gaz! Ha genmanipulalt, ha nem az.

Foleg noknek, mert valamit bekavar az hormonhaztartasban. (bocs, angolul olvastam rola, tobb helyen is, ezert magyarul nem tudom erthetoen leirni, de az esztrogen-nel van kapcsolatban)


Ha nem muszaly, tenyleg ovakodj a szojatol!

2013. febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Több helyen is összefüggésbe hozzák a fiatal sportolók halálát a szójával. Lehet, hogy nincs valóságalapja, de az biztos, hogy az emberi szervezetben semmi keresnivalója. Kerüld el nagy ívben.
2013. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Olvasd el ezt:


[link]


Miután elolvastad, biztosan nem veszel többet szóját.

2013. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!