Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan frissíthetném fel...

Hogyan frissíthetném fel fáradt arcom drága arcpakolások nélkül?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, tíz hónapos a babám, mióta megszületett, nem aludtam rendesen. A szemem karikás, és már a bőrömön is érzem a fáradtság jeleit. Van valami jó tippetek, hogyan hozhatnám formába újra az arcom?
2009. szept. 7. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is 10 hónapos, csak én már 37 vagyok. :) Az ellenszer: alvás, és nagy víztartalmú hidratáló krémek, jó séták a levegőn, könnyű, friss kaják. Ennél többet tud valaki? Megköszönnénk :)
2009. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:))
2009. szept. 7. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Fontos a helyes táplálkozás, mert ha egészségesen táplálkozol akkor szép lesz a bőröd. Én házilag szoktam csinálni arcpakolásokat. Reszelt uborka nagyon jó, méz-reszelt almával. Vegyítem a zöldségeket és a gyümölcsöket. A neten találsz ilyeneket és persze a napi 2l tiszta víz.
2009. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük, jó ötlet a házi pakolás! :) Egyik nap ki is próbálom majd :)
2009. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Reszelt ubi és kész? Mit keverjek hozzá?
2009. szept. 9. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Az uborkának magas a víz tartalma és már magában is látványos eredményt nyújt, de keverheted joghurttal, mézzel. Akkor lehet élesztőt szintén joghurttal,sok félét lehet csinálni. Én még szoktam rizslisztet össze keverni tejföllel és mézzel, 15 percig rajta hagyom, majd benedvesítem a bőröm és arcradír ként használom. Minél változatosabb legyen. Mindennap mást.
2009. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2009. szept. 9. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Pár jó pofon megteszi a kívánt hatást.
2009. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kérjem meg a férjemet, hogy pofozzon fel??? Nálunk nem divat a szado-mazo vagy mi a bánat... :)
2009. szept. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!