Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Orgon-víz? Van valakinek...

Orgon-víz? Van valakinek orgonvíz előállító készüléke? Milyen tapasztalataid vannak? Mennyire hatékony a programozott kristály, ami az orgonvizet előállítja?

Figyelt kérdés

#Orgon-víz
2013. márc. 16. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs... De utána olvasva elég nagy parasztvakításnak tűnik. "A készülék nem csak tisztít hanem orgonizál is." Orgonizált víz, jól hangzik csak jelentése nincs... Ha tiszta vizet szeretnél inni ajánlom a szénsavmentes ásványvizet de a mezei csapvíz se ölt még embert. A fulladástól eltekintve :D
2013. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ásványvízzel valóban semmi gond nincs, csak tele van kálisóval.

A csapvíztől valóban nem halsz meg, azonnal! Továbbá emberi fogyasztásra alkalmatlan. Aki nem hiszi, vizsgáltassa be nyugodtan egy laboratóriumban.

2013. márc. 25. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez van amikor a parasztvakítás betalál...

Van egy olyan fogalom hogy eü.-i határérték. Most hogy leszögeztük, hogy ez létező dolog kicsit menjünk mélyebbre...

Olyan is létezik, hogy ÁNTSZ ami betartatja ezeket az határértékeket. A határérték mint olyan nem a toxikus mennyiséget jelenti, hanem annak a töredék részét. Ahogy a toxikológusok mondani szokták: ipari mennyiségben kell valamiből fogyasztani hogy egy határértéket meghaladó mennyiség káros legyen...

A szolgáltatók akik a vezetékes vizet eljuttatják KÖTELEZŐ jelleggel analitikai vizsgálatokat végeznek, Nem csak kémiai hanem biológia anyagokra is.

Bizonyos esetben megértem amikor egy-két ember plusz víztisztítót tesz a csapokra mert mondjuk vesebetegek és tényleg az a "fúdeminimális" klór is káros számukra, a parasztvakítás (igen szeretem ezt a szót) viszont ott kezdődik hogy ezt tök feleslegesen egészséges embereknek is eladják és bebeszélik nekik hogy a csapvíz lassú méreg... SŐŐŐT kifejezetten gyors méreg 1-2 literrel már ölni lehet.

2013. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A csapvíztől valóban nem halsz meg, azonnal! Továbbá emberi fogyasztásra alkalmatlan."

5-6 éve olvastam az újságban, hogy Bár községben az ÁNTSZ betiltotta az óvódai medencét, mert a víz alkalmatlan volt a fürdésre. Az a lötty, ami mellesleg ivóvíz gyanánt folyt a csapból. Hát ennek tükrében talán még az orgonvíz is jobb, bár én a magam részéről nem hiszek az ilyen hókuszpókuszokban.

2013. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!