Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Más is elhagyta az étrendjéből...

Más is elhagyta az étrendjéből a kristály/por cukrot, a fehér lisztet, margarint, felvágottakat?

Figyelt kérdés

Az üdítőitalokat(cola),a nem igazi csokoládét stb...?

Észrevettétek,hogy így nehezebb kitalálni, hogy akkor mit is egyél aznap?



2012. dec. 5. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnám ezeket elhagyni,mindenbe kell liszt,cukor
2012. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az igaz, de van teljes kiörlésű liszt- tönköly liszt- hajdina liszt- ezeket szoktuk használni. vagy rizsliszt.
2012. dec. 5. 10:46
 3/14 A kérdező kommentje:

cukor helyett meg nyírfa, vagy nád cukor.

bár ahogy olvastam, ezeket sem ajánlják hosszú távon.

2012. dec. 5. 10:47
 4/14 anonim ***** válasza:

Az üdítőket csökkentettem, leginkább vizet iszom, a többit nem hagytam el, és nem is akarom.

Édességeket persze mértékkel eszem csak (meg minden mást is) + sok gyümölcsöt igyekszem enni.

2012. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi nem tudnánk kifizetni az általad említett dolgokat.

Örülünk, ha futja fehér kenyérre, fehér cukorra, olcsó margarinra stb.

2012. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mi sem élünk nagylábon de inkább megveszem az egészségesebbet mint,hogy rontsak az egészségemen.

nem is kell belőle mindig venni mivel kitartanak akár hónapokig is, liszt is, margarin helyett tea vaj pl.

tehát nem kell hetente ilyenekre költeni.

cigire , alkoholra nem költünk.

2012. dec. 5. 16:12
 7/14 anonim ***** válasza:

első vagyok


Az előttem válaszolóhoz csatlakozok,iszonyú drágák is.

És miért ne kellene megvenni minden nap?

Nem eszel minden nap kenyeret? Nem főzöl minden nap/másnap? Ahhoz hozzávaló kell.

Többet keresünk mint a minimálbér,de igy is meg kell néznem hogy mi mennyibe kerül,nincs 3ezer/kg-os sonkára pénzünk,csak 1200/kg-os felvágottra pl...

2012. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ebédet csinálunk 2 naponta. És nem drága ebédet. Tehát nem éttermi kajákat, amik méregdrágák. Zöldség,gyümölcs - az utóbbiból többet egy kicsit. Alma pl.

Zsemlét eszünk(ami elvileg teljes kiörlésből van) fehér liszt helyett veszünk pl tönkölybúza lisztet, 1x megvesszük ami kitart 1 és fél hónapig is akár.

Napraforgóolaj helyett kókuszolajat veszünk ami szintén kitart 1 hónapig, mert nem használjuk mindig.

Lehet változtatni apró dolgokon. Ha akarunk.

Mi is átlag alattiak vagyunk. Minimálbért mi még annyit sem keresünk.

2012. dec. 5. 16:30
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem minden egyes egészségesebb cuccot tudunk megvenni csak ami kell.
2012. dec. 5. 16:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Kiló liszt másfél hónapig?? Annyi a rántáshoz se elég másfél hónapra... és akkor nem csináltam egy pogácsát vagy piskótát

Olaj szintén kell havi 2 liter,pedig nem egyszer használom,szűröm,de mindenféle kisütötthöz az kell (pörkölt és egyebek alá zsirt teszk,mégis ennyi olaj fogy)

Cukrot rengeteget használok,de múltkor irtam ki kérdést kinél mennyi fogy,átlag havi 4 kilót irtak a válaszolók.sima cukorból ezresből van meg,te általad irt cukorból meg se merem nézni mibe kerül.És az íze se olyan.

2 naponta főzök én is,ketten vagyunk csak,de így maximum fogyókúrázni tudnánk.

2012. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!