Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az almaecet tényleg fogyaszt...

Kiss bettiina kérdése:

Az almaecet tényleg fogyaszt ha 3 napig nemeszek csak répát és almaecetet? (75kg) vagyok 160 cm

Figyelt kérdés
help!!!!!!
2013. ápr. 24. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem, de magyarul ezt éhezésnek hívják amit természetesen fogyással jár. Csak aztán ne csodálkozz, ha utána 3szor annyit hízol vissza, mert kb ez lesz az eredménye.
2013. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 3 napgi nem eszel mást, csak répát, akkor magában fogyni fogsz, az almaecet nem is kell hozzá. De különben szeintem e éri meg így gyorsan fogyni...
2013. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fogyni fogsz, csak főleg izomból + szerv károsodás is felléphet ennyi idő alatt, továbbá a gyomrod tönkre mehet az almaecettől!


Adalék mentes, vegyszer mentes és antibiotikum mentes gyümölcs, zöldség, hús (félkész, kész terméket nem ehetsz még a kenyeret is otthon kell sütnöd, kivétel a bio sajt, tejföl és társai) + sport esetén pedig havi -5kg, míg be nem áll a testsúlyod és nem éhezel nem kell figyelned, hogy mikor eszel (előbb utóbb a mennyiségre sem, mert ha az étel nincs elnyomva ízfokozókkal stb. akkor a szervezet maga be tudja lőni, hogy mennyi kell neki), akár este 10kor is ehetsz reggelire zabkása, fél napig nem leszel tőle éhes, cukor hellyett stevia vagy inkább nyírfa cukor! Nincs jó jó efektus, mert nem éhezik a szervezet!


A narancsbőrt és az elhízást többnyire az adalékok stb. okozzák, mert nem tudjuk hogy mennyi az elég (az érzékszerveinket elnyomja), illetve a szervezet hízással védekezik, amit már nem tud kiűríteni azt elraktározza zsírban, így védi a szerveket, hogy ne jussanak el és károsodjanak! 1% genetika van az elhízások mögött, a többinél csak kifogás és rossz táplálkozás!


Az eredmény pedig feszes szálkás test lesz!

2013. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző voltam!


Olvasgass utána ennek a témának! Rengeteg infó van a neten is! Hosszú lenne mindent leírni ide! Például vegetát sem használhatsz, mert tele van ízfokozókkal, (esetleg biot), helyette apróra vágod a zöldséget, répát stb. + az ablakban tartott vegeta növényből egy pici levelet letépsz és azt használod, ez az igazi vegeta! Sajnos ilyen világban élünk, hogy nem lehet megbízni az élelmiszer iparban...


Ne sózz kálium sóval (bolti sók), hanem azzal ami régebben a tankönyvekben is benne volt: a só tiszta nátrium (98,8%, a többi ásványi anyagok)!

2013. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"amit már nem tud kiűríteni azt elraktározza zsírban, így védi a szerveket, hogy ne jussanak el és károsodjanak!"


JAVÍTOM:


... amit már nem tud kiűríteni azt elraktározza zsírban, így védi a szerveket, hogy ne jussanak el A KÁROS ANYAGOK HOZZÁJUK, ÍGY NEM KÁROSODNAK!

2013. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3/5 nagyon köszönöm a segítséget azt hiszem nem gondolkoztam pozítívan!!csak gyorsan akartam lefogyni de a segítségeddel már sikerült is 3 kilót leadnom!!!!!!!!!! *_*ez nag segítség volt !!!!!!KÖSZÖNÖM SZÉPENNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 28. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!