Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecet tényleg fogyaszt?...

Az almaecet tényleg fogyaszt? és ha igen akkor mennyire?

Figyelt kérdés

az hallottam hogy nagyon fogyaszt mert megbontja a zsírsejteket. vagy valami ilyesmi. megkostóltam, de borzasztó az íze... kapszulában nem szeretném szedni.

köszi a válaszokat előre is.


2012. febr. 25. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
NEM fogyaszt
2012. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszt.

Van egy olyan ideiglenes hatása, hogy némiképp csökkenti az étvágyat. Folyamatos használat mellett ez a hatás csökken. Van, akinél nem is vált ki ilyet.

(Ha viszont a diétás étrend okosan van összeállítva, nem jelentkezik farkasétvágy.)

2012. febr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyorsítja az anyagcserét, serkenti az emésztést és zsírégetést, de csak akkor van haszna ha mellette odafigyelsz az étkezésre és a mozgásra is. Önmagában nem fogyaszt, de az előbb leírtakra hasznos. Az ízét egyébként hamar meg lehet szokni és nem lesz olyan borzasztó. A kapszuláról nem tudom milyen hatása van..
2012. febr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Tudod mi fogyaszt...kapaszkodj meg! Sport és egészséges életmód keveréke, ha súlyosabb vagy akkor diéta.

Nem almaecet, nem zöld tea, nem anyámtyúkja.

2012. febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

utolsó: nem kell ilyen bunkónak lenned, sportolok rendesen. csak 2-3 kilót szeretnék leadni.

2012. febr. 29. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem volt bunkó és tudod miért mert ahelyett hogy elkezdtek megsértődni vagy itt virtuál hisztizni hogy jaj de paraszt etc etc.. inkább bele kéne gondolni hogy ha az almaecet fogyasztana akkor bezony minden fiú kockás hasival és 45 ös karral mászkálna ahogy az az ókori görögöknél ideál volt, a csajoknak pedig tökéletes alakjuk lenne nem lenne narancsbőr és társaik, nincs csodaszer csak a kemény munka és az idő...jah és igen mivel ezt nem hajlandóak sokan felfogni HOGY A CSODA SZEREK ÉS A CSODA DIÉTÁK rakás sz*rt sem érnek ezért soha nem fognak elérni semmit fogyás terén...remélem most átfogalmazódott a fejedben 1-2 dolog jah és fogyásról hitelese írás : [link]
2012. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en is 168/169cm es kb 59/60kg vagyok, nagyon szeretnek leadni vagy 5/6kg csak sajnos lusta termeszetu vagyok es a hasamat pedig nagyon szeretem,nem nagyon tudok koplalni. a tavaly nyar elott fogytam le 55kgra a munkahelyemen kb 30fok meleg volt es kb mint a szauna,leizzadtam magamrol a kg-kat rettenetes gyorsasaggal. Most telen nincs meleg es fel is szedtem azt az 5 kgot. Kinomba iszom az almaecetet,varom a csodat, :))mindenfele olvasok egyik azt irja semmit nem er,masik meg hogy fogyott tole, mar nem tudom mit higgyek,az biztos kb 3 napja ugy iszom mintha fizetnek,az izet is elviselem csak hatna
2012. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!