Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ténleg fogyaszt az almaecet?

Ténleg fogyaszt az almaecet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy elkezdtem fogyokúrázni, és sokat halotam az almaecet jótékony hatásáról. Reggel éhgyomorra, délben evés előtt, este lefekvés előtt. Persze vízbe kavarva. A kérdésem az lenne h így reggel ha iszok éhgyomorra, akkor utána még reggelizhetek, vagy csak 1 étkezés javasolt?!
2010. ápr. 11. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogyaszt..


Oldja a zsírt! De közben szerintem el is savasítja a vért..

2010. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tejsavóval fogyózz, az egészségesebb!!
2010. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kisérletezz ilyennel mert az egyik ismerősömnek teljesen kimarta a sav a gyomrát...de te tod
2010. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Az almaecet a neve ellenére lúgosít.

Én torna és ésszerű kaja mellé kezdtem el inni, minden evés előtt pár perccel 2-3 dl vízbe egy evőkanál almaecetet tettem. Azóta nincs szorulásom, elmúltak a pattanásaim, a hasam pedig végre nem domborodik, hanem szinte "beesett". :) Az összes méreganaygot kipucolja a szervezetből, de nem csinál hasmenést sem. A belső szervek közé rakódott zsírt nagyon hatásosan tünteti el (ezért lett lapos a hasam).

Sőt, amióta rendszeresn iszom, nem voltam beteg egyszer sem, pedig a szüleim és a Párom is elkapott egy jó kis náthát, orrfolyással, köhögéssel, prüszköléssel és lázzal, én mégsem kaptam el, tehát az immunrendszert is erősíti. :)


Mivel nincs mérlegem, csak tippelni tudok, hány kilót fogytam, inkább a ruháimat használom mércének. Ránézésre kb. 8-9 kiló ment le, és az összes narancsbőröm eltűnt (mondjuk nem volt vészesen sok).


Sokan írták, hogy tönkreteszi a gyomrot. Szerintem meg ellenkezőleg...amióta az életem része lett ez a csodaszer, nem fáj annyit a gyomrom és nem vagyok örökké savas.


26/L

2011. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még annyit, hogy az almaecet nagyon jó fogyáshoz is, de mellette mozogni is kell, legalább hetente 3X és kevesebb szénhidrátot egyél. Így tuti, hogy működni fog! Sok sikert!


26/L

2011. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!