Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A grapefruit mag kivonat...

A grapefruit mag kivonat valóban olyan jó, ahogyan itt le van írva?

Figyelt kérdés

[link]


Már 3. hete vagyok beteg. Hányingerrel és hasmenéssel kezdődött, de pár nap alatt jobban lettem egy kedves természetgyógyász ismerősöm által ajánlott NES-Detox kapszulánek köszönhetően. Szedtem mellé széntablettát, meg van egy ún. Lavyl spraym, nem tudom, hogy ismeri-e valaki. Interneten tuti van róla infó, egyébként nagyon jó kis cuccnak gondolom. Elmentem orvoshoz is, de mikor elmentem hozzá, már jobban voltam, és csak igazolásért mentem, de azért elmondtam neki a panaszokat. Hasfogót írt fel. Utánanéztem a neten ennek a hasfogónak a betegtájékoztatójának, és az jött le belőle, h ez olyan hasfogó, ami csak úgymond "sima" hasmenésre való. Úgy voltam vele, h ki sem váltom, mert szinte teljesen biztos voltam benne, h ezt nekem valami kórokozó okozza, és ha arra hasfogót szedek, csak megakadályozom az ürülését, ezáltal a gyógyulásomat. Szóval inkább szedtem tovább a széntablettát, mert arról tudom, h valamennyire összeszedi a csúnyaságokat odabentről, valamint szedtem még a kapszulát is egy jó pár napig. Voltak jobb, voltak rosszabb napok, pillanatok, de összességében javulni látszott a helyzet. Időközben ez a természetgyógyász ismerősöm bemért, egy olyan programmal ami úgyszint ehhez a NES-rendszerhez tartozik. Az jött ki, hogy a gyomrom totál vírusfertőzött. Folytattam az eddig szedett cuccokat. Egyébként már ezalatt is volt, h szedtem a grapefruit magcseppet, eleinte rendszeresen, de aztán valahogy elhagytam és csak nagyon ritkán jutott eszembe. Aztán úgy tűnt, hogy meggyógyultam, 2 napig semmi bajom nem volt, mentem dolgozni is, semmi panasz. Elmentünk egy óriási hatalmasat sétálni a barátommal, sztem 8 km körül mentünk, csak rosszul időzítettünk, mert dél körül mentünk. Estére kicsit kóválygós lettem, úgy voltam vele, h de jó, napszúrást kaptam. Lehetett éppen az is, de azóta már nem vagyok benne biztos. Ez most pénteken volt, és úgy voltam vele, h már jó régóta szedem a kapszulát meg a széntablettát. Ezen a napon este szedtem be utoljára a széntablettát. A kapszulát folytattam. Ezt követően egy nappal éreztem, h felfázásos tünetek jelentkeznek, majd másnap már véres volt a vizeletem. Erre szintén ettől a természetgyógyász ismerősömtől kaptam ennek a Lavylnak egy kúpját, és mondta, h szedjem továbbra is a NES kapszulát és használjam a sprayt. Adott hozzá még 1 kapszulát, olyat még ezelőtt sosem szedtem(ET-support, szerintem szintén a NES-hez tartozik, és egy CMH nevezetű, szintén ehhez a rendszerhez tartozó cseppet). Estére már enyhültek a felfázásos panaszok és a vérzés is megszűnt. Másnap reggel mondhatni semmi bajom nem volt már szinte, úgyhogy fogtam magam és bevettem mindenből a reggeli adagomat. Ez 2 db NES-detox, 2 db ET-support volt. Estére kellett volna bevennem 3 cseppet a CMH-ból. Egyébként hüvelybe még irrigálni valót is adtak, ezüst-kolloidot és azt mondták, h a Lavyl spray alkohol mentes változatából is csinálhatok híg oldatot) Délutánra már éreztem az émelygést, estére minden felerősödött, egész éjszaka nagyon erős hányingerem volt, és visszajött a hasmenés. Felhívtam a természetgyógyászt és azt mondta, hogy ez a méregtelenítő szereknek a mellékhatása, mivel olyan sok a méreganyag a szervezetemben, üríteni próbál a szervezet, így vagy úgy. Ezt én el is hiszem, és még azért is gondolom, h lehetett benne ilyen, mert az új kapszulából véletlen rossz adagolást írtak fel. 2*1 helyett 2*2-t. Ez egyébként még délelőtt kiderült, de azt mondta, h nem lesz semmi bajom, csak annyi, h már este ne vegyek be belőle. Ezután a nehéz éjszaka után azt mondta, h a NES-detoxból vegyek be azért másnap egyet. Nem vettem.. Nagyon gyenge voltam, és nem mertem kockáztatni, féltem, h nem tolerálná a gyomrom. Egyébként fóbiásan félek a hányástól és a hányingertől...Időközben egyébként mentem orvoshoz is, nem adott semmit, kért székletmintát, azt mondta, h 8 nap múlva érkezik meg, de még most sem jött meg, pedig tegnapra kellett volna, mert egy szombati napon adtam fel. Azóta mondhatni fokozatosan jobban vagyok aprócska enyhe rosszullétekkel. Voltam ma vérvételen és vittem vizeletmintát, az eredményen semmi különös rosszat nem találtam én nem hozzáértőként, csak kevés baktériumot találtak. Az ultrahangos eredményen is mindent negatívnak látok. Nem tudom végül is, hogy ez a rosszullét tegnapelőtt éjszaka valóban a kapszula mellékhatása volt, vagy visszaestem, de azóta nem vettem be semmit, csak széntablettát kezdtem el újra szedni. Aztán az előbb eszembe jutott ez a grapefruit csepp és mondom utánanézek a neten. Ha valamennyire is igaz az, amit ide leírtak róla, ha van még fertőzésem, ha nincs, szerintem segítenie kell. Szerintem egyébként valami bélgyulladásom is van, mert tegnap mikor úgy éreztem, h székelni kell csak levegő és teljesen színtelen nyák távozott.


AKI NEM OLVASSA EL EZT AZ IDÉTLENÜL HOSSZÚ SZÖVEGET, DE VAN TAPASZTALATA A GRAPEFRUIT MAGOLAJJAL KAPCSOLATBAN, KÉREM AZ IS ÍRJON. Egyébként úgy tudom, hogy az adagolás 3* 10 csepp, jó ez?

Köszönöm


19/L


2013. ápr. 30. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt olvastam,hogy a grépfruit mag kivonatnak konkrétan semmiféle jótékony hatása nincs. Egyszerűen nem volt elég idejük tesztelni embereken,így a hosszú távú hatás mechanizmusát sem ismerik.

Én nem tudom,hogy mennyibe kerültek ezek a csodaszerek amiket használsz,de a leírtak alapján nem használnak.

Nekem egyetlen dolog használt a véres vizeletre a gyógytea. A vacak kamilla tea amit soha nem bírtam meginni. A hasmenés legjobb gyógymódja a diéta. Hányinger ellen pedig a B6 vitamin.

2013. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírása láttán az jutott eszembe, hogy nem csak a hasad megy/ment. Szófosásod is van.
2013. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én baromira kiakadtam rajtad. Elég érdekes felfogásod van. Szeded össze-vissza ezeket a sz*rokat úgy, hogy azt sem tudod mi mire jó, mitől megy a hasad, úgy alapjáraton mi bajod van. Ha nincs diagnózis, mire szedsz "gyógyszert"?

Mi lenne ha inkább leállnál mindennel? Talán a szervezeted sem ugrálna már össze-vissza.

Az eszedbe sem jutott, hogy nem valami fertőzést szedtél össze, hanem valamilyen kajára mondjuk érzékeny vagy? (laktózérzékeny vagyok, tudom mivel jár) Eszembe nem jutott volna, hogy a reggeli kakaómtól fáj a hasam, lesz hányingerem, vagy éppen ülök a wc-n naphosszat, amíg tudatosan el nem kezdtem erre figyelni. Beszedhettem volna bármit erre, semmi nem segített volna.


Utánaolvastál kicsit is a széntabletta hátrányainak? Világosan le van írva a tájékoztatóban is, hogy huzamosabb ideig nem célszerű alkalmazni, mert gátolja egyes tápanyagok felszívódását és így komoly hiány alakulhat ki a szervezetben!!! Simán eltudom képzelni, hogy már ettől van minden bajod!


Grapefruitmag kivonat. Gyakorlatilag csak egy vitamin löket. Olyan mintha haldokolnál és naponta kapnál egy 500 mg-s C vitamint! Nem fogja megoldani a problémádat, ezen felül hozzátenném, hogy állítólag erről is bebizonyították, hogy a gyógyszerek felszívódását és normál távozását a szervezetből gátolja, ami gáz! Én szedem egyébként, de ésszel kell! Nem váltja meg a világot önmagában.


Én azt javaslom neked sürgősen állj le ezekkel a sz*rokkal, hagyd magára végre a szervezetedet és ha valami bajod van akkor ORVOSHOZ fordulj, ne természetgyógyászhoz, aki csak tüneti kezelést javasol! Első körben egy gasztroenterológust kéne meglátogatnod!

2013. máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nikaa11 ***** válasza:
Én a grapefruit mag cseppet iszom: minden ősszel kezdem és tavaszig iszom. Napi 1*25 csepp, és minden nátha,láz,megfázás elkerül.Sajnos nem sok gyümölcsöt,zöldséget eszem de ez a csepp nagyon bevált...
2013. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!