Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candidára jó a grapefruit-mag...

Candidára jó a grapefruit-mag kivonat?

Figyelt kérdés
Kb. milyen árban van , és hol tudom megvásárolni? Köszönöm a segítséget előre is !

2012. febr. 27. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Neten is rendelhetsz, pl. itt:

[link]


Én ugyanezt a terméket gyógyszertárban vettem 1980 Ft-ért.

Nagyon sokáig elég, én is gyakori gombásodás miatt kezdtem el szedni, naponta 2 x 10 cseppet iszok. Nagyon keserű, de meg lehet szokni. 2-3 dl narancslébe vagy szörpbe (a lényeg, hogy szénsavmentes legyen) csepegtetem.

Nekem több orvos s mondta, hogy ezt a fajtát vegyem, mert van többféle. Ez nem tartalmaz alkoholt, és pont az a lényeg, hogy keserű. Van olyan is, amelyiknek nincs keserű íze, abból pont a hatóanyagot vonják ki, és nem ér semmit.

Szóval én ezt a Citro-csepp nevű terméket tudom neked ajánlani, azóta nem jelent meg a gombám, mióta ezt iszom. Úgyhogy nekem bevált.

2012. febr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged :) Azt még megkérdezhetném, hogy kb mennyi idő után vettél észre javulást?
2012. febr. 28. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Kb. 1 éve minden hónapban gombásodtam (hol a tenyeremen, hol a combomon, mell alatt, sőt, már az arcomon is megjelent!). Hiába kentem mindenféle gombásodás elleni krémmel, újra és újra visszatért. Hál'istennek nálam a candida "csak" ilyen külsődleges formában jelentkezett, tehát nem okozott emésztési stb. gondokat. Aztán a doki ajánlotta ezt a Citro-cseppet, hogy próbáljuk meg. Emellett persze tartottam a diétát. Semmi kínzás, csak nem ettem kenyeret, semmilyen pékárut, és cukrot tartalmazó dolgokat, beleértve üdítőket, csokit stb., és tésztákat is nagyon ritkán. Ezeken kívül gyakorlatilag mindenfélét ettem, tehát nem mondtam le a kefirről, tejről, tojásról és olyasmiről, amit állítólag nem ajánlatos enni. A cseppeket pedig első hónapban naponta 3x10 cseppet szedtem, majd 2x10 cseppet, és már 2 hónap után nem jött elő a gombám. Több mint 3 hónapja tünetmentes vagyok. Ez nálam nagy szó, tekintve, hogy előtte havonta gombásodtam, alig múlt el az egyik helyen, megjelent máshol.

Nem tudom, a cseppek miatt-e vagy más okból, de teljesen jól vagyok. Most is szedek 2x10 cseppet, reggel és este. Ja, és megfázva sem voltam egész télen, ugyanis nagyon magas a c-vitamin tartalma is.

Úgyhogy én azt tudom mondani, hogy próbáld meg, nem veszítesz semmit. Mellette természetesen nem árt kerülni a fehér lisztet és cukrot tartalmazó ételeket.

1 üveg citro-csepp nekem úgy 2 hónapig elég, szóval havi 1000 Ft-ba jön ki, ha úgy nézzük, ennyit bőven megér.

2012. febr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segítettél! Holnap utána is nézek a cseppnek.
2012. márc. 1. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2012. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 driud válasza:
Szia én is candidával küzdök és a grapefriutmag-olaj nagyon hatásos csak valamelyik keserű. Lehet kapni fűzfakéreg teát bioboltokban azt is ajánlom figyelmedbe, és a szódabikarbónás-levendulaolajas ülőfürdő is csodákra képes, én diétával egy hónap alatt tünetmentes lettem:)
2012. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!