Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol lehet kapni gyógyszertári...

Hol lehet kapni gyógyszertári tisztaságú sót?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Már sehol. Egyszerűen betiltották. Gondolom hazaviszik ők maguknak. De tiszta, valódi, kálium mentes sóról tudok. Évek óta azt használjuk.
2013. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És megosztanád ezt az életmentő helyet ahol lehet kapni? Vagy irassak fel?
2013. máj. 8. 16:05
 3/21 A kérdező kommentje:
És mi a neve?
2013. máj. 8. 16:06
 4/21 anonim ***** válasza:
2013. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hgy ha a patikában betiltják, akkor ilyen oldalakon, hogy lehet venni?
2013. máj. 8. 17:29
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha vennéd a fáradtságot és olvasnál nem kérdeznél ökörségeket. Ez Ausztriából behozott só, ott nem tiltották meg a a kiskereskedelmi árusítást...
2013. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

És mi a garancia, hogy ez nacl-ból 98% fölötti?

A himalája sóra is rá van írva és mégis azt mondják, hogy nem jó! Ezért is kérdezősködöm!


Egyébként, hogyan lehet leellenőrizni házilag, hogy igaz-e?


És légyszives ne nézz le ezekért a kérdésekért, mert nem igen bukkantam rá a neten! Én még ebben tudatlan vagyok, te pedig másban! A válaszokat és a türelmedet pedig köszönöm!

2013. máj. 8. 19:48
 8/21 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet leellenőrizni házilag, hogy nacl a só, vagypedig inkább káliumos?
2013. máj. 8. 20:05
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha a gyártó honlapján megnézed milyen az eredeti csomagolás és olyanban kapod, akkor mi a kérdés?
2013. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én csak azt szeretném, ha garancia lenne arra, hogy biztos az van benne amit ráírnak, ennyi!


Mindenben átvágnak az élelmiszer iparban! De hiszek benne, megrendelem majd ha meg tudom és aztán majd kiderül 20 év múlva!

2013. máj. 8. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!