Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol lehet kapni gyógyszertári...

Hol lehet kapni gyógyszertári tisztaságú sót?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én innen veszem a sót évek óta:


alfa.living@gmail.com Bevizsgált, garantáltan tiszta, de meg is találod ott a minőségi bizonyitványt.

2013. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

veszel a közértben,abc-ben stb. és ráírod hogy gyógyszertári tisztaságú só !Ennyi az egész !

Ja és ezért küldesz nekem két ruppot !!

2013. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Iyen oldalakon úgy lehet venni, hogy pld. magyar királyi sóbányából hozzák Romániából. Ott van mellette az OÉTI engedély, a minőségi bizonyitvány. Miért ne lehetne forgalmazni? Öröm, ha valakinek ez eszébe jut. Egyébként nehogy valami hófehér sót képzelj el, mint a patikai. Mégis kálium mentes, igazi só!
2013. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12-es válaszoló! Egy kicsit járj utána a témának, utána írj hozzászólást!

Ha nem teszed, nekem úgy is jó, a te életed, bár javaslom, hogy nézz utána!


Kedves Utolsó!


Igen, az igazi sók nem fehérek teljesen, ha ásványi anyag is van a nacl-on kívül!


Ha már a témánál vagyunk!

A Himalája sóról mi a véleményetek? Utána jártam ennek is és nem túl bíztató amit olvastam, de fene tudja mi az igazság, elméletileg nem tartalmazhat mást mint ami rá van írva, nem? Márpedig rá van írva, hogy 98,8% nacl!

De egy két videóban, egy két szaki azt mondja, hogy az sem jó! :) De lehet ez már túlzás és személyes dolog volt a részéről!

Az nem érdekel, hogy nem Himalája só, csak kálium mentes legyen!

2013. máj. 12. 16:27
 15/21 Souba válasza:

"ld. magyar királyi sóbányából hozzák Romániából. Ott van mellette az OÉTI engedély"


- Az OÉTI engedélyedet na tudod hova tegyed! irjam-e vagy mutassam???


Velejéig korrupt barbáriában ahol a népirtás állami feladat annyit ér az OÉTI, mint kutyfingás a homokviharban.


A Himalája só szintén hazugság, mert nem a nyers, durva sók a jók, hanem jól kifnomítottak.

A kálium só is sós ízű csak halálos.

Ezért kell a refinery üzemekben kitisztítani a sót. Leoldani róla a kálium és egyéb sókat, amit kristályosításkor tudnak egymástól elkülöníteni.


Azt hogy pontosan mit tartalmaz egy vegyület, azt műszerekkel lehet ellenőrizni. pl. kézi spektroszkóppal ami egy ionizáló sugérzást bocsát ki és ezzel gerjeszti a minta atomjait. A visszaver

2013. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Souba válasza:
A visszaverődő ionzált sugárzásból tud következtetni az anyag összetételére. Ilyen kézi spektroszkóppal kellene járni a piacokon is ha permetszertől mentes, vagy alacsony idegméreg permetszer tartalmú élelmiszert akarsz vásárolni. A kézi spektroszkóppal kiszűrhető a mérgező termelő a piacokról. Csakhát egy ilyen holmi 1000 USD körüli áron van.
2013. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Souba válasza:

Aki kézi spektroszkóppal ellenőrzi a piacon az élelmiszer minőséget annak onnantól már nem hit kérdése, hogy mi van felirva a cimkére.

A másik megoldás egy weboldal lenne ahol privátba valaki közzéteszi a bolti vásárlások eredményeit és sok olvasó miatt a reklámokból jó sok pénzt keresne.

2013. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Souba válasza:

Pontosan ezzel lehet ellenőrizni az élelmiszerben található mérgező anyagokat :


[link]


és vannak olyan kis mobil mintavételezők is amik eltárolják a spektrométer adatait és otthon a számítógépeden kielemezheted, hogy valóban mi is volt abban a tejben amit a boltban vettél és tudni fogsz különbséget tenni a tejporos víz és az eredeti kecsketej között ugynugy, mint a káliumos só és valódi Nátriumsó között.

2013. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Souba válasza:
2013. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ez érdekes! Ebayen rákeresek és beszerzek egyet, ha lesz rá pénzem! :)
2013. máj. 14. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!