Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Volumennövelő dauert akarok...

Volumennövelő dauert akarok csináltatni, nagyon roncsolja a hajat? Vékony szálú hajam van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A dauer már önmagában káros, vagyis maga a dauervíz, tönkreteszi a hajad, pláne ha vékonyszálú. Sztem nem éri meg.
2013. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Roncsolja rendesen, szálkás lesz tőle. Ennek ellenére én is megcsináltatom minden évben kétszer, mert még mindig jobb, mint az a három szál csüngő hajam, ami van, és dauer után a zsírosodás és a hajhullás is csökken, nekem legalábbis.
2013. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én is olyat akartam de rengetegen mondták hogy roncsolja károsítja a hajat nem biztos hogy megérné.
2013. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a volumennövelő sampont.
2013. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1,lépés keress egy normális fodrászt, aki érti a szakmáját és minöségi anyagokat használ!

2, lépésben, menj el hozzá, és konzultáld meg vele mit szeretnél pontosan és mik a fenntartásaid! Pl, lehet ahhoz a fazonhoz amit hordasz nem sok értelme van a volumen növelésnek...stb de ezek a konzultáció alatt kiderülnek

Ha igényeknek megfelelö minöségi munkát kapsz,és azt te karbantartod, akkor csak hasznod válhat belöle! Minden más esetben fennáll(hat) a haj rongálódása.

A 'volumennövelö dauert' amúgy kifejezetten vékonyszálú hajra fejlesztették ki, ergo nem roncsol, csak rossz kezekben:/

2013. júl. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dauer során megbontják a haj szerkezetét, majd a kívánt formára csavarva visszaépítik. Ez a visszaépített szerkezet nyilván soha nem lesz olyan egészséges, mint ami természetesen a fejedből kinőtt. Persze a környezeti ártalmak miatt már egy év múlva sem olyan egészséges a haj, mint a töveknél frissen kibukkanva. Ha lelkiismeretesen csinálják, akkor persze hordható lesz az eredmény, csak gyakran kell majd pakolással kényeztetni, és balzsammal itatni, napfénytől, kiszáradástól óvni. Gondozni kell majd, mint egy háziállatot.
2013. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!