Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valaki ajánlana feszültség...

Valaki ajánlana feszültség oldót? ( Természetes anyagokból készültek volnának számomra a legmegfelelőbbek de végül is amilyen olyan. Kell! )

Figyelt kérdés
Nagy szükségem volna rá!
2009. nov. 1. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nervenflege, ez gyógynövényes nyugtató. Vagy valeriana (macskagyökér) tabletta.

Nekem mindkettő használ, még eddig nem szedtem egyszer sem hagyományos altatót vagy nyugtatót, a gyógynövényesek teljesen jók :)

2009. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
19:45! Neked ki ajánlotta s miért szeded? Elárulod! Fontos nekem nagyon!!!!!
2009. nov. 1. 19:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Menj pecázni, nekem beválik.
2009. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam Nervenpflege-t szedni. Nyugtalanságra, feszültségre, alvászavarokra ható komponenseket tartalmaz, és még hangulatjavító orbáncfű is van benne.
2009. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

19:45-ös vagyok: Nekem a barátom ajánlotta, nagyon ideges típus vagyok, egyetemre járok és nagoyn tudok parázni vizsgák előtt (annyira, hogy az már kicsit túlmagy a normálison) és utána 1 egész napig legalább rosszkedvem van. A nervenpflege ezt enyhíti, és ha nagyon ideges vagyok, akkor aludni is jobban tudok, ha beveszek 1-2 szemet.

Szóval igazából az egytem okozta stresszre, nyugtalanságra és ok nélküli (szokott lenni ilyen nálam) idegességre szoktam szedni

2009. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
22:15! Közvetlen előtte veszed be vagy megvan hogy pl.csak reggel kell bevenni vagy csak este?! Hányat lehet bevenni egy nap? Minden nap szeded?
2009. nov. 1. 22:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem az előző vagyok, de nekem is ezt ajánlotta a doki, mikor enyhe pánikbetegségem volt (na jó, annyira nem enyhe, de nem voltam vele kórházban). Rajta van a papírján, egyszerre max 3 tablettát vehetsz be. Egyszer vettem be négyet, vizsga előtti este, az lett az eredménye, hogy pocsék lett a vizsgám, mert képtelen voltam koncentrálni, majdnem elaludtam (színpad közepén, egyedül - elég kellemetlen volt). Szóval ne lépd túl :)

Egyébként én egy kellemes félálomszerű állapotba kerülök tőle, plusz teljes érdektelenséget vált ki bármi iránt. De ez talán egyéntől is függ.

2009. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, és napi 3 alkalommal max. 6 tabletta vehető be, de szerintem erre nincs egyértelmű recept, mikor úgy érzed, hogy kell, akkor beveszed, előbb-utóbb kitapasztalod, hogy pontosan mennyit kell bevenni. Kúraszerűen mindenesetre csak akkor szedd, ha nagyon muszáj, inkább orvossal beszélj előtte, mert annyira nem enyhe szer.
2009. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Valeriana gyógyhatású készítmény

Magne B6 vitamin!!!!

2009. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igyál citrom fű teát este lefekvés elött.Patikában kapható,de ne a filterest,hanem az ömlesztettet próbáld ki nyúgtató hatású idd egy hónapig.Nekem bevállt,és nem szedek semmilyen nyúgtató tab-át.
2009. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!