Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy nagyfokú idegesség, feszültség, szorongás kezelésére jó a Magne B6? Vagy valamilyen gyógynövényből készült teát igyak? Ha van ilyen melyik az?

Figyelt kérdés
Nyugtató teakeverékre gondolok, de az állapotom nem kóros, csak sokszor felidegesítem magam ilyenkor fáj a fejem is sokszor, szeretnék valami nyugtató dolgot bevenni, meginni, de nem gyógyszert és orvoshoz sem kell mennem, de szeretnék valamit tenni ez ügyben. Köszönöm előre is!
2009. febr. 13. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki!szerintem valakinek bejön valakinek nem!Én ha nagyon ideges vok akkor andaxint veszek be,ami elvileg nagyon erős,bár csak egy felet szoktam,de anyunak elég egy negyed.Ezzel azt szerettem volna mondani,hogy lehet h neked nagyon jó lesz és segít,másnak pedig semmit sem használ.VAn rengeteg gyógytea,amik nem is drágák és nem feltétlen kell ahhoz kóros betegnek lenned h ihasd.Bemész a gyógyszertárba és ott majd ajánlanak több dolgot.
2009. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először próbáld ki a citromfű teát, filteresben is kapható. Az orbáncfű is jó lehet,de az inkább depressziós tünetekre használják. A Hova tabletta is jó, de ez a gyógyszertárban kapható.Nyugtató tea keverék is kapható. /Herbária, Naturland/. Cirkulin Valeriana / ez is gyógynövényes,valeriana + komló. Valamelyik bizonyára beválik.
2009. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szedem pár hete a magne B6ot, és nekem bevált:) legalábbis eddig úgy tűnnik... sokat stresszeltem és gondoltam kipróbálom. azótaa sokkal nyugodtabb vagyok és nem kiabálok mindenkivel, valamint nem idegesítem fel olan pitiáner dolgokon, amiken eddig mindig kiakadtam. Nem tudom, hogy a magne B6 hatott-e, vagy csak a tudat, h szedem... De akármi is, nekem bevált...
2009. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Magne-B6 beválik erre, de engem szörnyen elbódiit... egész nap álmosan mászkálok, nem valami hasznos :))))

Barátaimnak is voltak ilyen tapasztalatai.

És valeriana-drazsét, na azt NE szedj, mert arra meg rá lehet szokni. Hatásos mondjuk, de sose szedj olyat, ami függéshez vezethet ugyebár...

Én olyan gógyteákat szoktam magamnak keverni,, amikben van levendula, hogy jó legyen az iize meg az illata is (persze nyugtató hatású), és a többi is hasonló kaliber: mondjuk édesköménytermés, meg komló, meg ilyenek.

2009. febr. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pickwick Calming water teakeverék. Fehér doboz kék és zöld mintával. Hipermarketekben is lehet kapni nem kell gyógynövényboltba menni. Nagyon jó csak ne igyál belőle túl sokat mert elalszol :)
2009. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az Méhkaptár termékek váltak be az Aloe Verától!

B etudod szerezni

2009. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!