Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Gyógyszerkönyvi minőségű...

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokat honnan lehet beszerezni, rendelni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra a magisztrális dolgokra mint magnézium szulfát, szódabikarbóna, aszkorbinsav, msm por stb.

Eddig csak a vitaltrend.hu-t találtam, van esetleg fizikai bolt vagy más webáruház amit ismertek és ehhez hasonló?


Gyógyszertárba nagyon limitáltak ezek a dolgok és ami van az is jó húzós (a magisztrálási díj majd még egyszer annyi egy 100g só esetén mint maga a só).



2013. nov. 26. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Csak gyógyszertáraknak, ill. gyáraknak van erre engedélyük, másnak nincs. Talán még az egyetemeknek, kísérleti célra.
2013. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem az volt a kérdés kinek van erre engedélye, hanem hogy hol lehet beszerezni. Fegyvertartásra is csak a fegyveres erőknek és elenyésző számú magánszemélynek van engedélye mégis meg tudod venni. Ennyire nem tudsz írott szöveget megérteni?
2013. nov. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
"Kedves" második. Gyógyszerészként azt hiszem van kompetenciám leírni azt amit írtam. Majd ha elvégzed a gyógyszerészkart + ledoktorálsz, mint én akkor okoskodhatsz. Nem lehet másképp beszerezni, mert szigorú törvények tiltják laikusoknak...
2013. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor a vitaltrend hogy tudja árusítani? Mellesleg lehet rendelek tőlük kipróbálásképpen.
2013. nov. 26. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves második! Gratulálok ahhoz hogy ledoktoráltál meg ilyen olyan gyógyszeres dolgokat elvégeztél, de sajnos tudnék mesélni hogy mennyire tanítják félre az egészségügyben dolgozni kívánókat. Mellesleg megemlíteném itt a sportolókat, és a doppingszereket, amiket elméletileg csak kórházak kaphatnának mert elég durvák, és mégis szabadon bele lehet szerezni egy kis ismerőssel.


Kedves kérdező! Mire lenne pontosan szükséged. Tudom nem ez volt a pontos kérdés, de nálam is van pár fajta ilyen dolog, és legalább ha egy van ami megfelel az igényeidnek akkor tudok segíteni. :)

2013. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan olyan dolgokat keresek amik az említett oldalon is fent vannak, és keresnék még vitaminokat vagy elő anyagokat. De csak szigorúan, ellenőrzött megbízható legális kereskedőtől.


Igazából csak azt a költséget akarom megspórolni amennyit elkérnek szállításért, márkáért, ilyen olyan mindenféle kereskedelmi dologért, veszek majd egy kis kézi kapszulázót és avval megcsinálom magam, és abban az lesz amit én rakok bele, és remélhetőleg olcsóbban.

2013. dec. 3. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szódabikarbón vagy aszkorbinsav beszerzését mégis miért kellene korlátozni?
2014. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!