Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kórosan sovány vagyok, ezért...

Kórosan sovány vagyok, ezért jövőhéttől fogok kondiba járni, milyen alapanyagokat kell bevinnem (pl szénhidrát, fehérje), és kb. mennyit, hogy hatásos legyen az erősítés?

Figyelt kérdés
16/F
2009. okt. 30. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, az edzoteremben kerd az edzo segitseget majd! O latja az alkatod, es tudni fogja hogy mit kell edzened, es ehhez milyen etelre lesz szukseged. Kerd meg, hogy allitsa ossze az etrendedet, az edzes terved melle majd.

Sok sikert!

2009. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Mivel lány vagy, de kórosan sovány, ezért tömeget akarsz felszedni. Akkor hatásos ha a 2 g/tessúlykg fehérjét szedsz be. Azaz ha 40 kg vagy, akkor napi 80 g-al már elég jó vagy. Az, hogy miben mennyi van, tápanyagtáblázatban megnézheted. Szénhidrát az olyan 160-200 g is mehet. Ezenfelül szedj sok vitamint...
2009. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lány hanem fiú
2009. okt. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiammal is ez volt a probléma : étvágya sem volt, nem nőtt, nem hízott évekig...


Én is már azon voltam, hogy valami bodybuilder-tápanyagot etetek vele, csak kezdjen el már fejlődni, de egész véletlenül eszembe jutott a SZÓJALECITIN kapszula...


Mióta ezt szedi, azóta fantasztikus fejlődésbe kezdett, havonta átlag 1 cm-t nő, szép nagy fiú lett, már nem ő a legkisebb az osztályban!!! :D


Arra tippelek, hogy valami felszívódási probléma lehetett a gyomrában, ez a Szójalecitin ebben segített neki. (Amúgy a bodybuilderek is ezt szedik a testépítő turmixok mellé, mert ezzel minden jobban felszívódik a szervezetben.)


Hálisten nálunk ez megoldotta a problémát, próbáld ki, hátha neked is bejön...


Szójalecitin kapszula, naponta 1200mg-t szedj be reggel.

(Amellett egy csomó másra is nagyon hasznos.)


Kb. 1 hónap múlva érzed majd a hatását, korlátlanul bármeddig lehet szedni, abszolút semmi mellékhatása nem ismert, túladagolni sem lehet!

2009. okt. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szójalecitinről ilyen összefüggésben még életemben nem hallottam, bár asszem ez a válaszoló már más témában is kifejtette, hogy magát a földi paradicsomot hozta el nekik. Hát nekem csak fejgörcsöt hozott, de azt rendesen, ki is dobtam a maradékot.


Kérd az edző segítségét, azért van ott, majd megnéz és úgy tud ajánlani valamit. Nem hiszem, hogy azzal sokra mégy, amit itt vaktában ajánlgatunk neked.

2009. okt. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!