Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » FONFOTS Miért van ekkora...

FONFOTS Miért van ekkora különbség a 2 víztisztító ára között? Szüleim megvették a drágábbat, de jól tették?

Figyelt kérdés

[link]

[link] (második termék, advanced compact)


Mi az utóbbit választottuk, és 180.000 forintunkba került. Volt nálunk egy házaló eladó, és bemutatta, hogy tisztitja a vizet, stb. a csapvizbol fekete vizet csinált szinte a készülékével, és olyat vettek szüleim.


Néztem és találtam pl. az első linken található terméket, ami negyed annyi. Lenne különbség a kettő között? Vagy az is ugyanezt tudja? illetve ha lenne egy bemutató azzal is meglehetne csinálni pl. így ezt a feketévé változtatást gondolom ha uganugy tisztít...


köszi a válaszokat, nagyon fontos, mivel 8 nap van elállni a szerződéstől!



2013. dec. 4. 18:05
 1/1 automatakoktel ***** válasza:

Az öt lépcsö a hármas kivételével ugyanaz, ahol is a szén helyett mégegy mikroszürö van az olcsóbbikban, de így is van még két szén féle.


De lényegében ugyanaz, mindakettö úgynevezett fordított ozmózisu szürö, minöségben lehet ugyan eltérés, én személy szerint az olcsóbbikat venném.


Amikor én kerestem 30ezer körül is találtam. De még arra is gondoltam építeni kéne egyet. Néztem szénszüröbetétet, kettöezer forint árgépen.

2013. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!