Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Meddig tart ki egy liter...

Meddig tart ki egy liter kókuszolaj? Megéri szerintetek?

Figyelt kérdés
köszönöm:)
2014. febr. 5. 03:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Megéri ,mert az egészsgég minden pénzt megér ! Nagyon jó dolog ,én is azt használom . Hogy meddig ,tart ? Attól is függ milyen gyakran főzöl .Én 3-4x egy héten és durván egy hónapig elég a 0,5 kg-os .
2014. febr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem főzök vele, csak kenyeret sütök, kenyérre kenjük simán vagy sós, édes krémet csinálok belőle, az egy kilós kb egy hónapig, neten veszem más biotermékkel együtt, úgy olcsóbb.
2014. febr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És könnyebb elmosni az edényt, és arckrémnek is kiváló!
2014. febr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
változó attól függ mit csinálsz belöle. egy rántott húst nem abba sütök ki mert ahhoz sok kell, de kis edényben bundás kenyeret mindig abban sütök meg amibe csak kis olaj kell abba is azt teszem ja és a száraz hajvégeimmel csodát tesz. Annyira azért nem drága én szoktam venni már 800-1000 Ft-ért is.
2014. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy kb 2havonta veszek és a sütés közben nincs is töle olyan büdös mint az olajtól.
2014. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelembe véve, hogy jóféle, már megéri.
2014. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 hónapig szerintem kitart. Sütit is szoktam vele sütni. Ha budapesti, vagy környéki vagy, nagyobb tételben is meg tudod venni (asszem 12-14 db), akkor a bolti árnál sokkal-sokkal olcsóbban is hozzájuthatsz a forgalmazótól. Én a kókuszvilágtól veszem. Ha rájuk guglizol, megtalálod az elérhetőségüket. Nagyon készségesek, aranyosak, a kókuszolajuk minősége is tökéletes! (Van viszonyítási alapom mert a Spar-os vödrös pl bepenészedett és a színe sem volt olyan szép fehér, mint a Barco. Azért rendesek voltak, mert visszavették és viszakaptam az árát is. Szóval a vödröstől óvakodjatok, sztem nincs jól szigetelve. A zacsis légmentes, hidegben lehet kanalazni, kinyomni, melegben meg önteni mintha tejes zacskó lenne.)
2014. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!