Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Inkább igyak meg napi 3 liter...

Inkább igyak meg napi 3 liter folyadékot, ebből 2 liter cukormentes udito vagy 1 litert és uditot nem? Melyik az egészségesebb?

Figyelt kérdés
Egyébként nagyon minimális a folyadékfogyasztásom, reggeli egy bögre tejeskávémat is alig gyűröm le, utána szinte egész nap el vagyok pár korty folyadékkal, egyáltalán nem igénylem. Viszont tudom, hogy ez így nagyon egészségtelen, de egyszerűen nem tudok többet inni, csak egy finom cukormenes műanyag vacakból, abból viszont legurul 2 liter is (bolero, tudom hogy nagyon egészségtelen). De mégis, melyik a rosszabb, ha dehidratált vagyok a kevés folyadékeviteltől, vagy ha iszom ezt a vackot, viszont megvan a napi 3 liter?
2014. febr. 2. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csak ebből a két opcióból lehet választani, akkor inkább a 3 liter valami, mint a csak egy liter víz
2014. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyik se jó. ha nagyon nem megy a sima víz, akkor ízesítsd citrommal. szerintem finom. én azt szoktam csinálni, hogy veszek egy 1,5-es vizet és azt iszom. a motivációm pedig az, hogy ne kelljen hazacipelni az üveget.
2014. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csináltam azt is... Még a szénsavasból is kitart 2 napig egy 1,5 literes palack..
2014. febr. 2. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó. Tiszta vizet én is nehezen iszok,de szeretem az ízesített,de nem cukrozott vizeket,gyümölcsteákat.
2014. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!