Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogy tudom mihamarabb a...

@Elomania.kerci kérdése:

Hogy tudom mihamarabb a pattanásaimat eltüntetni?

Figyelt kérdés
Tele vagyok pattanással. Kezd elegem lenni belőle, és úgy gondolom hogy mindenféle kenceficék mellett kéne az étkezésemen is változtassak. Nagyon szeretem a csokit. Naponta megszoktam enni egy táblát, ezt tényleg hagyjam abba? Milyen ötleteitek vannak?

2014. febr. 8. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
a csoki valóban káros a bőrnek,mostanában divat a schüßler só (patikában kapható,elmondod,hogy mire kell,és annyi)
2014. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D igen, hagyd el a csokit, cukrot, kevés tejterméket fogyassz, igyál napi 3 liter vizet, ne egyél műkajákat, és nagyon fűszeres ételeket sem, mozogj sokat.
2014. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Így van,igyál sok vizet, kezdésnek többszörözd meg azt az adagot,amit most iszol,hidratálja belülről a bőrt. Kerüld a zsíros kajákat,és a cukrosokat is,csokit pedig muszály letenni. Valamint javaslom a cink-tablettát is,nekem használt a pattanásaimra,ahogy sokaknak másoknak is.Ezt patikában,bioboltban,drogériákban be lehet szerezni.
2014. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ne egyél csokit és szárítsd a pattancsaid valamikrémmel, hasznalj arclemosót meg szappant az arcodra


a szaliciles oldat (egy gyógyszer lötyi)pl szárit és gyulladáscsökkentő, elég jó és kb 6oo ft a patiikába

2014. febr. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Zinkorot nevű gyógyszer. Bármelyik patikában megtalálható, nekem nagyon de nagyon bevált a sok kenőcs meg hasonlók után. A hatás kb 1 hónap rendszeres szedés után fog jelentkezni. A csoki-evés tényleg nagyon káros, mellesleg a vércukor szintednek sem tesz túl jót.
2014. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pattanásoknak (aknéknak) sokféle eredete lehet.

Egyáltalán nem biztos, hogy a csoki, a fűszerek vagy a zsíros étel az igazán ludas benne).

Ami lényeges, hogy tartsd tisztán a bőrödet és átjárhatón a pórusokat.

Például bármilyen edzéssel, ahol megizzadsz.

Vagy szappanos lemosással is segíthetsz abban, hogy a pórusoknak legyen kimeneti nyílása, de azután kenj fel valami krémet (vagy olívaolajat), a túlzott kiszáradás megelőzésére.

2014. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne egyel sok csokit, es ne igyal sok tejet se.
2014. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!