Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úszás órára hogyan tudnám...

Úszás órára hogyan tudnám eltüntetni a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta pattanásokkal küzdök. 15 éves fejjel engem ez eléggé zavar, bár mostanság már beérem azzal, hogy alapozóval enyhítek a helyzeten, és nem annyira látszik. Viszont bejött délutáni óraként az úszás, és fogalmam sincs, mit tudnék tenni ezzel. Főleg vízben pirosodik ki nagyon. Mondhatjátok, hogy ne törődjek vele, de 15 éves lány vagyok... :) A bőröm nagyon fehér, rendes alapozót is Norvégiából rendelek magamnak, nem hinném, hogy éppen vízállót találnék az én színemben.
2013. szept. 9. 16:24
 1/1 anonim válasza:
A legjobb vizallo alapozo amit ismerek az a Kett Cream Foundation [link] ezen a honlapon lehet rendelni, sajnos azt nem tudom hogy Magyarorszagra is szallitanak-e. Az a problema hogy az alapozo csak atmeneti megoldast ad. Ha tudsz angolul nezd meg ezt a videot, nagyon sok hasznosat info van benne. Ha nem tudsz angolul irj, leforditom neked privibe. :)
2013. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!