Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a csúnya pattanásaimat és mitesszereimet? Mik rájuk a leghatásosabb módszerek?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok és gondolom, mint sok más tini lány én is pattanásokkal küzködöm..:/ Főképpen a homlokomon az alsó ajkam és állam között, az orrom környékén és a homlokom és a fülem között(szemüveges vagyok és a szemüveg szárának vonala körül,ahol még nincs a hajam), ott található a legtöbb. Sokszor gennyesek(ki szoktam nyomni,bár lehet ez rossz), pirosak, gyulladtak és fájnak..:( Bőrgyógyásznál is voltam, de a felírt kence-ficék és szalicilin sav nem hatott.. Hogyan tüntethetném el őket a legjobban, lehetőleg a legdrágább(kb. 5000Ft felett ne legyen!) módszereket kizárva?:/

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2011. nov. 23. 20:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja és azt kifelejtettem, hogy majd, ha valami "kozmetikumot", krémet vagy ilyesmit ajánlotok, majd legyetek szívesek a nevét is(de ha lehet, vagy tudjátok az árát is) kiírni, mert nem vagyok túl tájékozott..

Köszi.

2011. nov. 23. 20:47
 2/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen kozmetikust javaslok. Ha ilyen korán is megfelelő szakemberrel kezelteted a bőröd, akkor később sokkal szebb lesz majd a bőröd. :) Bemész egy kozmetikába, elmondod a kozmetikusnak, hogy még sosem voltál itt, és szeretnél egy "tinikezelést". Taléltam egyet, igaz ez 5500Ft, de nézz örül a lakóhelyed közelében, és kérdezősködj! :)

[link]

Sok Sikert!

2011. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha elhagyod a cukros ételeket/italokat, nagyon sokat fog szépülni a bőröd! Mellette persze elmehetsz kozmetikushoz is. A kettő együtt nyerő páros:)
2011. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valóban kozmetikus,így nem marad utánna heges a bőr és állandóan megkapja azokat a hatóanyagokat amire szüksége van.Ő tud adni krémet is,így nem kell végigpróbálnod mindet.Havi 1-szer elég,ha elmész.
2011. nov. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszi a válaszokat, de mit mondjak a szüleimnek, hogy már kozmetikushoz akarok járni? Mert mostohaanyám van, aki mindenbe beleköt, szóval nemtudom, hogy most mit csináljak(de dúrva a helyzet vele kapcsolatban)..

Zsebpénz megoldás sem lenne jó, mert nálam úgy van, hogy nem havonta kapok zsebpénzt, hanem ha kell valamire kérnem kell és úgy kell beosztanom.. További válaszokat előlre is köszönök! :)

2011. nov. 24. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha beszélsz vele, és esetleg megkéred, hogy kísérjen el téged, akkor lehet, hogy könnyebben mond igent. Talán ő is beül egy kezelésre! :)
2011. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aki tud ajánlani Miskolcon(!) egy jó és olcsó szépségszalont(kozmetikát,kozmetikust),ahol van tinikezelés(!) kérem vagy írjon egy levelet, vagy ide kommentbe írja le kérem és azt is, hogy hol található, esetleg weblap, e-mail címet, vagy telefonszámot! Előlre is köszönöm! :))
2011. nov. 25. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez most eleg rohejesen fog hangzani. de nekem hasznal. en is sokszor kuszkodom. na szval ez egy olcso megoldas: 3 evokanal joghurt es 2 evokanal mez. keverd ossze vidd fel az arcodra( ha az ujjaddal viszed fel az a legegyszerubb) es 15-20 percig hagyd rajta. en par hete hasznalom es mar nagyon szep a borom.:) kremet se kell utana hasznalnod mert a mez hidratal.:) remelem neked is bevalik. 16/L
2011. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben kipróbálom 16/L! De még azt szeretném kérdezni, hogy ez elmúlasztja akkor a pattanásokat és a mitesszereket is? köszi előre is.:)
2011. dec. 8. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Aknesol (szerintem a legjobb)
2013. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!