Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vannak természetes alapanyagú...

Vannak természetes alapanyagú deo stiftek, vagy dezodorok?

Figyelt kérdés
Olyan kellene,ami illatosabb picit,és nincs semmi vegyi anyag benne. Tudtok ilyen hónaljkrémet,vagy dezodort,vagy stiftet,vagy bármi amit hónaljra lehet használni? köszönöm!

2014. febr. 8. 17:37
 1/5 macskamanci válasza:
Vannak, pl. DM-ben, Rossmannban ilyen natúrkozmetikumok, de te is készíthetsz otthon, vannak receptek neten.
2014. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl. Speick, Weleda naturkozmetikumok ami eszembe jutott. Jo hir, hogy tok jo illatuak, ellenben egy nyari nap nagyjabol semmit nem ernek. Proba szerencse, de nem olcsoak.

(Ja, az mlm-es kuruzsloknak ne dolj be. Egy rakas ceg foglalkozik azzal, hogy altudomanyos listak alapjan jol besz.ratjak a nepet es a sajat hasonlo kalap semmi minosegi termekeiket sozzak a nepre jopenzert. Van egy csomo naturmarka boltokban)

2014. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A dm-ben lehet kapni az alverde termék családot.Ez teljesen adalékmentes és színezék nélküli készítmények.én nagyon szeretem mert az illatuk is jó.szerintem próbáld ki és ha beválik a többit is (tusfürdők stb)
2014. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Pont tegnap előtt rendeltem a netről natúr krémdezodort. Eddig még nem próbáltam, de nagyon pozitív véleményeket olvastam róla. És melegben, sport után sem hagy szagot azok szerint, akik próbálták.


Itt meg tudod nézni:

[link]


Itt pedig olvashatsz véleményeket a termékekről:

[link]


[link]


[link]


A lesz már saját tapasztalatom, akkor megírom.

2014. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. márc. 9. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!