Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen mosóport ajánlanátok,...

Milyen mosóport ajánlanátok, amivel babaruhát is nyugodtan moshatok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Használj mosószódát.
2013. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én a Persil Sensitive mosógélt ajánlom+ ecetes öblítés.
2013. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 ritababa0613 válasza:
dreft
2013. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Én Tomi baby color-t használok! És a mi ruháinkat is ezzel mosom. Amúgy gél állagú. A port inkább kerüld!
2013. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy Aloe Vera alapú univerzális tisztító koncentrátumot ajánlanék, amit én is használok.Ez érzékeny bőrűeknek, allergiásoknak is nagyon bevált, mivel nem tartalmaz kemikáliákat, csak természetes anyagokat.
2013. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is inkább természetes alapanyagot szeretnék, a nagy mosópormárkákban mindben vannak oda nem illő anyagok. Az egyik márka, amit közületek is említ valaki sajnos még 60 fokon sem jön ki a ruhákból, szemcsésen visszamarad. A folyékonyok pedig nem mosnak hatékonyan a tapasztalataink alapján :-(. A mosószóda színes ruhákhoz is jó, nem fakul ki a szín? Az aloe-verásnak mi a neve? Nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2013. szept. 28. 15:34
 7/21 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a mosódiót,öblítőnek ecetet illóolajjal.
2013. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az aloe verásnak a neve: MPD, folyékony mosószer. Fantasztikus illata van, fehér ruhákra is jó, tarkákra is, fekete ruhákat sem fakítja. Sőt, a mosógépedet is védi, nem kell hozzá öblögető sem. És nem csak mosásra, takarításra is csodálatos. Ha bővebben is kíváncsi vagy, priviben értekezzünk.
2013. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Mi is az FLP Aloe Verás (MPD) un. tisztítószerét használjuk. 2 éves volt a kislányom, amikor kis kiütések jelentek meg rajta. A doktornéni mosószer-allergiára tippelt. Azóta csak MPD-t használok, bár hozzá kell tennem, hogy a férjem ingeinek nyakát és a zoknik talpát mosás előtt bio mosószappannal még átdörgölöm, mert nem mindig tud ezekkel a foltokkal mit kezdeni! A férjem háta, különösen nyáron, tele volt pattanással. Azóta az is rengeteget javult. Egyébként az öblítő használata sem ajánlott.
2013. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Mosódió! Mosódió, esetleg vadgesztenye. a vadgesztenyét fel kell darabolni, mielőtt a gépbe dobod, a ruhákhoz. Úgy tudom, 7-8 db kell eg dobba.

Üdv!

2013. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!