Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol lehet websopban igazi...

Hol lehet websopban igazi zöld dióból előállított kókuszvizet kapni (nem higított, meg kevert, sűrítményból)? (Ritkán és elég drágán van Dm, meg Müller boltokban, de ott csak egy-két darab 0,33-as 600-700 forintért.

Figyelt kérdés
Azért kellene mert a veseproblémákra és a hidratálásra hatással van. Fontos lenne egy nagyon beteg ember számára (Tej, laktóz érzékeny IBS csak pépeset ehető beteg)

2014. febr. 16. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
dióból hogy lesz kókusz?
2014. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értsd jól ! Zöld Kókuszdióból ! Olyan, ami még nem teljesen megérett, mint amit itt a nagy hiper szupermarketegben látol !!
2014. febr. 16. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

írjál értelmesen és meg lesz értve:


ez a zöld dió: [link]

2014. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem alkoholizmusról akarok vitatkozni, életemben egy korty alkoholt nem ittam szó szerint! Örülök, ha jól vagyok, sok embernek meg mindenről az ital jut az eszébe ! Amúgy meg kicsit gondolkozni is kellene, hogy miért és mit kérdez az ember !! Értő olvasás iskolában megtanuéva !!
2014. febr. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!