Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy ha megeszek...

Miért van az hogy ha megeszek 2 3 darab kenyeret akkor görcsöl az alhasam és éhes maradok?

Figyelt kérdés

Viszont most ettem salátát husival attól jóllaktam holott nulla ch sincs benne.

ilyenkor mi van?

van valakinek ilyen?


2014. febr. 12. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lisztérzékenység pl?
2014. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a ch egyik tulajdonsága, hogy fokozza az étvágyat, a húsban meg fehérje van fehérjével a legegyszerûbb elérni a jollakottság érzetét.
2014. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gluténérzékenység. Tipikus tünet az éhség és a görcsök, fosás nem feltétlen jelentkezik.
2014. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat ehes is vagyok sokkal tobbet mint szoktam ezt eazrevettem jo ideje.nem lakok jol kenyerrel es ugye ha kenyeret eszek akk tobbszor is nagy wc.salata es husi utan nem.

nem hasmenes de laza szeklet napi 3biztosan es tenyleg anyu is mondja j kenyeret ha eszek 1ora mulva ujra ennem kell.krumplival meg pl jollakok.van a rokonok kozott liszterzekeny.lehet ez annak a jele?

2014. febr. 12. 11:42
 5/5 anonim válasza:
Igen..ez valami allergia,èrzékenység.. nézesd meg!
2014. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!