Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudnatok nekem ajanlani...

Orosz Veronika kérdése:

Tudnatok nekem ajanlani valami jo fogyokurat? Mar majdnem mindent megprobaltam de egy deka sem megyu le. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan betartod,fogynod kel!!! Vagy pajzsmirigy gondjaid vannak.
2014. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kellene egy kiindulási pont. Méreteid, napi tevékenységed. Ha felhívod az orvosod, hogy "beteg vagyok", mit ír fel?
2014. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tamaspatrik válasza:
Én azt ajánlanám amit sokan kritizálnak de mégis a leginkább működőképes a napi 2 étkezés reggeli lehetőleg valami kis/ közepes mennyiségű pékáru/ gabonapehely ebédre egy olyan normál méretű lehetőleg liszt mentes és kevés keményítőt tartalmazzon vacsorára folyamatos fogyasztással 1-1,5 liter CO2 mentes víz. természetesen az esetleges betegségek érzékenység befolyásolja de ha nincs magasvérnyomásod vagy cukorbetegséged akkor nem a cukorból kell lefaragni hanem a liszt és keményítő menniségéből de vigyázz ez drasztikus kúra nepközben is fogyassz sok folyadékot és ha le akaesz állni velle azt fokozatosan tedd mert vissazszeded a súlyt
2014. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szia!


Ezt szoktam megcsinálni ha felszalad egy pár kg. Kicsit nehéz, főleg az első nap és második hetet már sokszor nem csinálom végig. De nekem így eddig egy héten 6 kg lement mindig és arról nem is beszélve, hogy kipucolja a szervezetedet. A negyedik nap nekem volt hasmenésem de ez normális. Ekkor tisztulsz. Utána elég sokáig tudom tartani a súlyomat. Ha nagyon éhes voltam közben akkor ettem puffasztott rizst vagy gyümölcsöt. Sok sikert.



1 nap: R: Fekete kávé üresen v. tea édesítővel, 1 zsemle,

E: 2 főtt tojás, retek, ubi, saláta,

V: 1 szelet sovány hús grillezve ( só, bors, esetleg mustár)!


2 nap: R: Uaz mint az elsőnap

E: 1 szelet sovány hús grillezve, zöld sali

V: Gépsonka nagyobb mennyiségben ( torma, mustár)!


3 nap: R: Minden nap uaz vasárnapig

E: 2 főtt tojás, sali, paradicsom, ( citrom, mustár, só, bors)!

V. Gépsonka, zöld saláta!


4 nap: R: uaz mint eddig

E: 1 főtt tojás, nyers v. főtt sárgarépa, sajt

V: Joghurt, gyümölcs!


5 nap: R: uaz mint eddig

E: Párolt hal, paradicsom ( mustárral, sóval ízesítve)

V: 1 szelet sovány hús grillezve és zöld saláta!


6 nap: R: uaz mint eddig

E: Grill csirke ( korlátlan mennyiségben)

V: 2 főtt tojás, sárgarépa!


7 nap: R: Citromos tea

E: 1 szelet bármilyen hús grillezve, gyümölcs

V: Választani az előzőekből tetszés szerint!

2014. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonimalkoholista ***** válasza:
100%
Nem fogyókúrázni kell, hanem sportolni. Én is dagadt voltam, de elhatároztam magam, minden nap elmentem futni, egyre többet bírtam, és még az étvágyam is csökkent. 3 hónap alatt 24kg ment le 96-ról 72 lettem.
2014. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
En 1 honap alatt -10 kilo , mindenbol kevesebbet ettem mint szoktam. Pl 2 hus helyet 1. Es annyi meg hogy minden etkezes utan ket kanal alma ecet 1dl vizbe reggel ures gyomorra.
2014. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 jegecske ***** válasza:
Ne zabálj, csak egyél. Kocogj, sétálj, vagy ami a korodnak megfelelő, csak mozgás legyen
2014. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sokszor egyél keveset,sok folyadék,reggeli éhgyomorra kardió edzés (min.40 perc)

és minden nap mozogj,séta,kocogás,bicikli,bármi...

plusz a finomított szénhidrátokat próbáld csökkenteni..

2014. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tommio válasza:
63%

Szia!

Kezdj el kocogni!

Ha nem megy sok egyszerre, az sem baj!

Kezdd el mondjuk napi 5 perccel, és emeld hetente 3-mal.

Nem igazán kell ügyelni arra, hogy mennyit eszel, mert az majd beáll. Arra ügyelj inkább, hogy este 6 után már ne egyél semmit! Komoly kihívás lesz, de ha hozzászoksz, nem is fog hiányozni. :) Cserébe reggelizhetsz, amennyit akarsz, ha nap közben is mozogsz (ha olyan a munkád).

Este kaja helyett inkább igyál vizet. :) Esteli mozgásnak pedig, hát, ott az örömszerzés... :)

2014. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mozogj, és keveset egyél.
2014. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!