Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csütörtökön éreztem valami...

Csütörtökön éreztem valami fura fájdalmat a hasamba, hazaértem lefürödtem és ülök a kádba, lila bőr szerű darabkák jöttek ki belőlem, nagyon fájt, hirtelen leizzadtam, megpróbáltam felállni ment is nagyon nehezen utána nagyobb darab esett ki belőlem?

Figyelt kérdés
utána lefeküdtem és nyomkodtam és egyre több jött ki, kijött egy keményebb darab és a hasam puha lett. Ez mi lehet?Ez nem velem történt,hanem a barátnőmmel ..
2013. márc. 24. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ez kamu...tuti ilyen nem történhetett meg-vagy ha igen,akkor már kórházban van..
2013. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te aztán tudod :) ez lehet ciszta darabja is .mert volt cisztája kb 2 hónapja .. Csak egy szakember véleménye sokat számítana :) És holnap megy el orvoshoz ;)
2013. márc. 24. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi a kérdés,de ha nem veled történt akkor miért írtál végig a kérdésedben E/1. személyben? meg ne mondd már hogy a barátnőd ilyen részletesen elmondta neked a történteket...ez tényleg kamu kérdés volt és ezzel szerintem nem is jó viccelni!
2014. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!