Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szombaton lesz két hete, hogy...

Szombaton lesz két hete, hogy átszúrták az orrom. VIszont a zuhany alatt valahogy kiügyeskedtem az ékszert. Megpróbáltam visszatenni, de nem ment, reggelre hatalmasra dagadt az orrom. Mit tegyek? Hogy vigyem le a duzzanatot? Ez már nagy baj?

Figyelt kérdés

Octenisepttel (bőr és nyálkahártya fertőtlenítőszer) fújogatom, tegyek rá hideg borogatást, pl jeget? Vagy mit csináljak? Holnap el kell mennem itthonról, és ilyen orral nem lépek ki.


19L



2013. nov. 6. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen piercinget raktak az orrodba? Mert nekem elsőként bogyós végűt tettek, ugyanígy jártam mint te, aztán végül ki sem tudtam venni, egy tetováló szalonban fogóval vágták szét, marhára fájt.
2013. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem hajlított végű, ezért is nem tudtam szerintem visszatenni :( Meg most fáj is, mivel elég nagyot rántottam rajta :S Amúgy ki sem jött volna, meg nagyon szépen gyógyult. Az a gond, hogy nem tudom, mekkora bajt csináltam :S A piercinges barátnőmet is felhívtam már (ő szúrta), de ő sem tudott sokat mondani, csak hogy állanóan legyen lefertőtlenítve, és imádkozzak h lemenjen a duzzanat...
2013. nov. 6. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a csiklódra,az divatosabb?!
2013. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!