Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Nagyon válogatós vagyok...

Veres lóránt kérdése:

Nagyon válogatós vagyok külföldön vagyok és itt nincsenek meg azok az ételek amik otthon túlsúlyos vagyok szeretnék ne fogyni nyárig hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hol vagy, sovány húsok,halak,zöldségek ott is vannak. Hanyagold a szénhidrátokat,édességeket,zsíros ételeket és mozogni ott is tudsz.
2014. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az én bevált bódszerem hogy úgyan úgy ehetsz bármint szinte ( persze nem zacskó csipszek meg tábla csokikra gondolok) de nem kell lemondanod a szénhidrától, csak csökkentsd a mennyiséget, tartsd be hogy az étkezéseid között legyen legalább 3 óra, és este 6 után semmit ne egyél, csak vizet igyál. az első napok nagyon rosszak, de utána kibíható. Ha pedig nagyon nem jön be semmi, akkor reggeli elött egy citromot igyál meg, az biztos segít mivel gyorsítja az anyagcseréd
2014. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolom banán van külföldön is :) a biot keresd ha egy mód van rá. :) És ezt nézegesd a youtube-on: Freelee Banana girl
2014. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!