Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitseeeeg! Fogyni akarok,...

Segitseeeeg! Fogyni akarok, de nem tudok lemondani az etelrol. Eleg valogatos vagyok, szovak nem eszek sokfajta kajat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
85kg vagyok es 165cm. Szeretnek leadni 15-20kg ... Edzoterembe sajnos nem tudok elmenni.
2012. júl. 22. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Kifogás bajnok.

- Nem tudok lemondani az ételről

- Válogatós vagyok

- Edzőterembe nem tudok elmenni.


Mi az a pár fajta étel, amit eszel, már csak a kíváncsiság kedvéért is.

2012. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj de ezzel a hozzáállással sehogy, akaraterő nélkül nem megy, és még csak értelme sem lenne, mert azonnal visszahíznál.
2012. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

AKARATERŐ KÉRDÉSE,ÉN ÉVES KOROMBAN LE TUDTAM ADNI 5HÓNAP ALATT 5KG-T NEKED IS MENNI FOG! HA FOGYNI AKARSZ TÉNYLEG,AKKOR VAN HOZZÁ AKARATERŐD IS,MERT A FOGYÁS NEM ABBÓL ÁLL,HOGY "JAJJ KÖVÉR VAGYOK FOGYNOM KÉNE,DE SZERETEK ZABÁLNI" ÉS CSAK ÜLSZ A BABÉRJAIDON ÉS MÉG JOBBAN HÍZOL! 1.TIPP A KURZORT RÁTESZED A JOBB FELSŐ SARKI X-RE ÉS MEGNYOMOD A BAL GOMBOT.

2.ÁTÖLTÖZÖL MELEGÍTŐBE

3.KIMÉSZ FUTNI

HOLNAPI PROGRAMOD:

HA DOLGOZOL:

FELKELÉS:AMIKOR SZOKTÁL DE 30PERCCEL KORÁBBAN ÉS ABBAN A 30PERCBEN TORNÁZOL MEGCSINÁLSZ 60FELÜLÉS 40TÖRZSEMELÉS 25FEKVŐTÁMASZ

REGGELI:2KIFLI 1POHÁR (2DL) TEJ

EBÉD:FŐTT KAJA (KEVÉS LEGYEN)

UZSONNA:3RÉPA

VACSORA:FÉL SZELET VAJAS KENYÉR(HA BRUTÁL ÉHES VAGY),VAGY 1ALMA

UTÁNA:

54PERC FUTÁS+60FELÜLÉS+40TÖRZSEMELÉS

ÉS EHEZ HASONLÓ KAJÁK MINDEN NAP ÉS MINDEN NAP SPORT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAJRÁ! 13/l

2012. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
ELEJE:11ÉVES KOROMBAN*
2012. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, hány éves vagy, 12? Ezt a baromságot ne reklámozd itt. A billentyűzet bal oldalán a Shift fölött van a Caps Lock, azt legközelebb nyomd meg, mielőtt bebüfögsz ide.
2012. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Odavan írva,hogy 13 te balf@sz...
2012. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz elmenni edzőterembe, és amugy hogy jön az ide?
2012. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit véss jól az eszedbe, ez az életben még nagyon sok területen érvényes lesz:

Kifogásaid vannak VAGY eredményeid, a kettő együtt nincs.

2012. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell lemondani az ételről. Egy pici mars szelet 250 kalória, ahelyett ehetsz negyed kg túrót, vagy 5 almát:D

Én amikor fogyókúráztam többet ettem mint előtte.

Na, de ha nem vagy hajlandó edzeni és normálisan étkezni, Ms. The Queen of Excuses, akkor még kövérebb leszel, aztán pár éven belül meghalsz, és nem azért, mert elüt a vonat.

Amúgy nem szükséges drága edzőterembe járni, kilehet menni ám futni is, vagy 990 ft-ért venni a tecsóban egy torna dvd-t. Havonta veszel egy egyet, és akkor csak havi 1000 forintot költöttél a mozgásodra.

2012. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
miert kellene lemondani a kajarol?? en mindig teleeszem magamat, sose vagyok éhes és fogyok, csak ugy kell osszevalogatni, hogy megfeleljen..rengeeg sok hust eszem jo sok rostos zoldseggel, úgy eltelit..
2012. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!