Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az asvanyviz miert egeszseges?

Az asvanyviz miert egeszseges?

Figyelt kérdés
Oseink nem ittak asvanyvizet, miert epp most igyunk akkor? Azzal probalok ervelni, hogy sokan mondjak hogy oseink nem ettek elelmiszereket mint ma (tele tartositoval stb.) de oseink asvanyvizet se ittak, mert nem tudtak a fold melyebol kibanyaszni.. ergo, lehet az asvanyviz tobb rosszat tesz mint jot, elvegre nem tudhatjuk hogy a sok femnek ami benne talalhato milyen hatasa van a szervezetre hosszu tavon.
2014. okt. 2. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan kézkiütésem lett attól, hogy kizárólag ásványvizet ittam.

5-6 évig! Alig ittam csapvizet. Folyamatosan kisebesedett a kézfejem, semmi nem segített. Majd egyszer csak elkezdtem csak csapvizet inni, és csodák csodája elmúlt a kézkiütés, kirepedezés.


Fogalmam sincs hogy ennyire lesterilizálta az immunrendszeremet az, hogy nem ittam a sima csapvizet, vagy mi történt, de azóta elmúlt a kézszárazság, kirepedezés.


Inkább jó biznisz. Havonta 9000Ft-ot költöttem ásványvízre, azt most ráadásul megspórolom.


800Ft a víz köbmétere (csatornadíjjal), ami 1000L.

2 karton ásványvíz(18Liter) árából kijön 1000Liter csapvíz.

2014. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább divatos, és így kifizetődő annak, aki gyártja és aki árulja, részemről csak csapvizet iszom, nekem az jobban oltja a szomjam.
2014. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Ha látnátok, hogy sok helyen mi van a csapvízben, megváltozna a véleményetek/egy jobb szűrőberendezéssel, de sokszor már állás után is látható az "eredmény"/. Én vegyesen használom, sok ásványvíz minősége egyébként majdnem a nullával egyenértékű !
2014. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!