Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A lúgosított ásványvíz jó?

A lúgosított ásványvíz jó?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a lúgosított ásványvíz egészséges.

Mindennap ajánlott a fogyasztása? Jó ha csak azt iszom?

Mert meghajtja az embert nagyon...És nem tudom, hogy ez okoz-e valamit, hogy "egészséges-e", ha folyton szaladgálok tőle wc-re?! Nem teszi tönkre a gyomrom?

Vagy ezt csak ritkán kell fogyasztani salakanyag kiürítése szempontjából, diétázás megkezdésekor...Heti vagy havi alkalommal?!



#egészséges #káros #ásványvíz #lúg #lúgos ásványvíz #salakanyag távozás
2012. jún. 1. 13:20
 1/2 anonim válasza:

Nagyon jó a lúgos ásványvíz, ez igazából nem baj ha gyakran jársz WC-re tőle, bár ott szerintem a mennyiség miatt fordul ez elő. (Nálam nem volt ilyen gond, vagy csak nem tűnt fel)


Ha lúgosítani akarsz, akkor tudom neked ajánlani még az almaecetet, amit vízben tudsz feloldani. Az mondjuk engem is meghajtott, de lehet pont ez a lényege, és ezzel "lúgosít".

2012. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam inni, mikor savas lesz a gyomrom. Mindig segít, de csak ha nem olyan durva a helyzet.
2012. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!