Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Létezik I N Z U L I N csökkent...

Létezik I N Z U L I N csökkentő tea? Vagy bármi más?

Figyelt kérdés
Inzulinrezisztenciám van, ami nálam azt jelenti, hogy nagyon alacsony a cukrom, viszont 3x olyan magas az inzulinom mint kellene :( Diéta-sport-gyógyszer lett előírva, de a gyógyszer a vércukromat még jobban levitte, többször elájultam :( Diéta sport és ilyen magas inzulinszint mellett lehetetlen lefogyni, holott mindent tartok. Tud vki természetes inzulincsökkentő módszert?
2014. nov. 2. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Te figyelj csak, ez elég furcsa - ha nagyon alacsony a cukrod, és a gyógyszer (gondolom Metformin) mellett nem lett jobb, sőt, akkor nincs véletlenül valami inzulintermelő daganatod? Tényleg nagyon ritka az ilyesmi, de hát a tüneteid sem mindennapiak. Volt ilyen irányú kivizsgálás? Nem akarod beleokoskodni, főleg nem ismeretlenül, csak eszembe jutott. A helyedben rákérdeznék, vagy kérnék egy második véleményt.
2014. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok teljesen tisztában a helyzettel, de az első ami nem teljesen tiszta, hogy az inzulinrezisztencia úgy hiszem azt jelenti, hogy a sejtekhez az inzulin nem igazán tud kapcsolódni, hogy felvegye a glükózt. Na most emiatt magas cukrodnak kéne lennie.


A másik, hogy mivel tudod hogy alacsony meg hogy el szoktál ájulni, nyilván méred. Gondolom orvos is látott már. Én ezzel a problémával megint/másik orvoshoz fordulnék.


És természetes módszerek lehetnek hasznosak de a gyógyszerek hasznosabbak lehetnek ha már van valami probléma

2014. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bézbózütő1000 válasza:
0%
egyből mindenki a gyógyszerekre gondol, de ha alacsony a cukrod akkor egyél cukrot
2014. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de a cukor kiváltja az inzulinválaszt, és még több inzulint fog termelni a szervezete okoska
2014. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Herbáriában érdeklődj.
2014. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

3 pontos vérvétel mutatta ki, hogy az éhgyomri cukrom 5,2 ami tökéletes, viszont 1 óra múlva már 3,7, 2 óra múlva pedig 3,1 ami nagyon kevés. Az inzulin túl magas, amit ha cukorral spékelnék meg, még magasabb lenne, és átfordulna a dolog. MM-be voltam Breyer Helgánál, de gőze sincs az "enyhe IR"-ről, hogyha ugyanolyan mennyiségű gyógyit kaptam mint az, akinek a cukra az egekben van.

2014. nov. 13. 08:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Az elmúlt években volt egy cisztám, amit műtéti úton távolítottak el, utána voltam ezirányú vérvételeken, ami kimutatta volna most is, hogyha daganatom van, így ez nem lehet.
2014. nov. 13. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!