Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Gold Power nevű potencianöve...

A Gold Power nevű potencianövelőnek van bármi mellékhatása?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, kiváncsi vagyok a véleményetekre, arra hogy bárki tapasztalt e káros mellékhatást illetve lehet a problémám a későbbiekben ettől.

2014. okt. 27. 09:53
1 2
 1/11 szamo77db ***** válasza:
50%
Én a helyedben nem próbálnám ki! Nem lehet tudni, hogy milyen rövidtávú, illetve hossztávú mellékhatásai lesznek!
2014. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvileg OÉTI álltál bevizsgált
2014. okt. 27. 11:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Pár mellékhatása van,ami nálad csapódik le .Semmilyen hatása nincsen olyan,amiért ezt árulják .Mellék hatása még az is laposabb lesz a pénztárcád,a gyártóé ,forgalmazóé meg ezzel arányosan vastagabb.A hirdetett készitmény nem érted szól,hanem értük .Azt nem reklámozzák,ha nem érsz el eredmény ,a pénz visszajár.Itt egy jó közmondás ,ami nagyon jól illik most ide .Amig ló**ar lesz.veréb is .
2014. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Más fórumokon jókat olvasok róla

Te használtad már?

2014. okt. 27. 11:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod, a nőknek fogyókúratablettát lehet eladni, a pasiknak meg potencianövelőt. Ennek már a neve is gyanús, lehet, hogy nem arany erőd, hanem aranyered lesz tőle...
2014. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy kicsit eloszlassam a negatív kritikákat.

Én merevedési zavar miatt próbáltam ki ezt a potencianövelőt (egyszer lekonyult aktus előtt,utána ráparáztam erre, ezután újra és újra megtörtént --> lelki baj ördögi körrel). Hogy kimásszak ebből, mint utolsó esély kipróbáltam ezt a cuccot. Hát mit mondjak, nekem abszolút bevált.

Éhgyomorra kell bevenni, meleg vízzel. 20-30 perc után jön a hatás, de még milyen. Iszonyat erős merevedésem volt. 1 órás menetet nyomtam vele, gumiban, de rá 15 percre már bírtam volna a következőt, csak asszonyka elfáradt a döngetésbe. A rákövetkező nap is simán érezni a hatását, könnyedén feláll a cerka kis izgatás hatására.

Azért írtam le ezt a személyes tapasztalatot, hogy nehogy vmi kamuembernek nézzetek, aki reklámozni akarja ezt a terméket.

Mellékhatást nem éreztem egyáltalán. Talán egy picit megdobta a vérnyomásom, de nyilván ez is egy lényegi tényező a hatás érdekében.

23/F

2014. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én 2x vettem be ilyet. mindkét alkalomnál beforrósodott a fejem, égett a fülem, és nehezen kaptam levegőt.kicsit tán rosszul is voltam.hozzá kell tennem hogy fél éve pánikrohamokban szenvedek, és most is van hogy nyugtatóval tudok elaludni olyan rosszul vagyok.talán ezért volt az egész. Régebben kipróbáltam a GinFizzt is.annál semmi mellékhatás nem volt. Ennél is kőkemény hatás volt több mint egy órán át lankadatlanul.de a pulzusom most is meg 110 és megint nyugtatót kellett bevennem, és a fülem meg az arcom még mindig ég. De ezt a rosszullétet betudom a pánikjaimnak
2014. nov. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mellékhatást nem minden esetben érzed azonnal. Van, amikor már rég elfelejtetted az egészet, és csak akkor jelentkezik. Szóval vigyázz, mit követsz el a tested ellen, mert egyszer kegyetlenül megbosszulja.
2014. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az új green snake, na az ütős, green snake forte!!! ;)
2014. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem az egyik legjobb ár érték arányban. de az előző hozzászóló által említett green snake is durván ütős. nekem a gold power tovább tartott. innen vettem: [link]
2016. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!