Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen tisztálkodószert...

Milyen tisztálkodószert vegyen az ember amiben nincs káros anyag?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek közül szinte 3 minimum benne van főleg a Sodium Laureth (Sulfate) ez egy nagyon közkedvelt méreg. Bioboltokban is néztem, ott is ilyenek vannak minimum kettő.

Leginkább a sampon és a hajbalzsam érdekel, mert szappant azt találtam.



2014. nov. 23. 20:17
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek elvileg jók.

2014. nov. 23. 20:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem testapolo dr Organic, sampon balzsam szintén vagy Faith in nature. Honalj stift dr Organic. Arckrémben züllött vagyok :) eucerin:)
2014. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Pont most akarok egy hasonló kérdést kiírni.

Nálunk az is szempont, hogy a szennyvizünkkel majd locsolni lehessen.


Egyenlőre alverdét használtunk, illetve nonique-t az alverde egész jó.


De az igazán bio az volna majd, ha magunk recept alapján (mint a lekvárt) főznénk tusfürdőt növényi alapanyagokból.

2014. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én most be fogok menni a DM-be amint a városban járok, mert nekem abszolút nem ismerős ez a dolog. Kíváncsi vagyok! :)

Ha esetleg valaki tud bevált otthoni sampon vagy balzsam receptet szívesen fogadom a többi válaszolóval együtt.:)

2014. nov. 24. 06:55
 5/8 anonim válasza:
ragasztó
2014. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

miért nem lehet szappant használni? én bioszappant használok.

szappannal és szódabikarbónával mosok hajat. dezodorból biot, alumíniummenteset használok.

ennél több nekem nem kell. max kókuszzsírral kenem be az arcomat.

a többi hülyeséget rég elfelejtettem.

sminkből is csak bio van, kivéve a szemspirál, mert a bio nem maradt meg a helyén.

hajbalzsamot én nem használok, de a neten rengeteg recept van, keverd ki magadnak.

2014. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem keress a közeledben egy olyan valakit, aki természetes kozmetikumokkal foglalkozik. Én is a neten leltem rá valakire, aki dezodortól kezdve szappan, sampon, mosószer, testápolóig, mindent készít. Nem csak 100%-ig természetes összetevőkből készül minden, hanem mivel a boltok nem teszik rá a hasznukat, olcsó is.

De itt is körülnézhetsz, biztos találsz hasznos tippeket: [link]

[link]

2014. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
talán a gyógynövényből készült, tusfürdők, habfürdők, testápolók nem tartalmaznak mindenféle vegyszereket. a manna szappanokat is dícsérik, de én nem vagyok velük megelégedve -hányás szaguk van-.
2014. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!