Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? (videó) valóban írjták a népet?


2014. jan. 15. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Az agysejtjeidet már leirtották... ha egyáltalán voltak.
2014. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nehogy normálisan válaszolj. Piros kéz:(
2014. jan. 15. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszek összeesküvés elméletekben.
2014. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

van benne némi igazság. sokan vagyunk és nem bír eltartani minket a föld. az is igaz, hogy manapság nagyon sok fiatal nő(30 alattiak) nem tudnak teherbe esni. most ennek a fogamzásgátlók az oka, vagy a sok szemét amivel etetnek/oltanak minket azt nem tudom.


másrészt Hitler nézeteivel részben egyet is értek, de ő azért túlzásba vitte. a fogyatékosokat(akik soha nem fogják tudni ellátni magukat, mert nincs se kezük se lábuk, vagy nem fogják fel mi történik velük) azokat ki kéne irtani, mert tetszik nem tetszik, sok pénzbe kerülnek, amit másra is el lehetne költeni.


nemrég olvastam egy cikket egy retinoblastomás kisfiúról. a szülei szegények, és van 3 testvére akiknek szintén vannak ilyen-olyan betegségeik. kérdem én: ha betegen születik a gyerek, és szegények akkor minek vállalnak be még 3-at??? az ilyeneket inkább el kéne köttetni.

2014. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező! Ekkora zagyvaságra mit lehet normálisan válaszolni?
2014. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mint a többi válaszoló esetleg? De mindegy, látom meghaladja a tudásodat.

Köszönöm a többieknek a válaszát!

2014. jan. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!