Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől keletkezik és milyen...

Mitől keletkezik és milyen anyag kerül oda a szivárványhártya köré amikor kialvatlanság vagy túlhasználat után az ember szeme "karikás" lesz?

Figyelt kérdés
Tehát nem az érdekel, hogy táskás lesz a szemkörüli bőr, hanem a szemgolyóban keletkező fekete kör kialakulása bio-kémiai szempontból.
2011. ápr. 17. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen fekete kör? kialvatlanságkor szerintem a szemgolyóval nemtörténik semmi...esetleg kicsit eressebb lesz az ínhártya. keress képet hogy tudjam mire gondolsz.
2011. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a szemgolyós dolgot én se értem, a karikák nem a szem körül vannak az arcon?
2011. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

na ez az, senki nem érti, de tökre másképp látom a dolgot.


tegnap tiszta kialvatlan voltam és a szemem fehérje és a barna szivárványhártyám között egy fekete kör jelent meg, amit említettek nekem, hogy látszik. nem a szemem körüli bőr volt karikás. ne csináljátok, hogy ilyen nem létezik csak nálam!

2011. ápr. 18. 07:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem csak akkor van ott, ha kialvatlan vagy. Van akinek olyan a szeme. De lehet az is, hogy a fényérzékenységtől összeszűkült a pupillád, azért láttad sötétebbnek a körülötte lévő szivárványhártya határát.


[link]

2011. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja hogyha arra a körre gondolsz ami a képen van akkor olyan nekem is van folyton.
2011. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nade mitől van 20:05 ? :o
2011. ápr. 18. 22:02
 7/7 anonim válasza:
Van egy diagnosztikai módszer, az íriszdiagnosztika. Külföldön orvosi körökben is sokkal elterjedtebb, mint nálunk. Ez egy fajdalommentes módszer, ami az írisz egyes területeit belső szervekkel köti össze és az adott kis területek elváltozásaiból, apró jeleiből nagy pontossággal következtet a test betegségeire, vagy betegség hajlamaira. E rendszer szerint az általad említett karika azt mutatja meg, hogy a bőröd milyen állapotban van. Hogy mennyi méreganyag van benne lerakódva. Bizonyos természetgyógyászati módszerekkel és nagyon egészséges életmóddal el lehet érni, hogy a bőr teljesen kitisztuljon minden lerakódástól. Ekkor a fekete karika fokozatosan elvékonyodik és eltűnik.
2012. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!